ادامه اعتراض مسلمانان هند به تصمیم دادگاه عالی در مورد مسجد بابری

به گزارش دنیای راه راه، دبیر کل حزب آل اندیا مسلم نیز ضمن واکنش به تصمیم دادگاه عالی هند در مورد مسجد بابری این حکم را مخالف خواسته 99 درصد مسلمانان این کشور دانست.

ادامه اعتراض مسلمانان هند به تصمیم دادگاه عالی در مورد مسجد بابری

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید.

به گزارش دفتر منطقه ای خبرنگاران به نقل از ملت تایمز، مولانا ولی رحمان دبیر کل حزب آل اندیا مسلم با اعتراض به حکم دادگاه عالی هند در خصوص مسجد بابری تاکید نمود: ما حق درخواست تجدید نظر را در برای خود محفوظ می دانیم.

مولانا ولی رحمان توضیح داد: حکم دادگاه عالی هند مبنی بر اعطای زمین مسجد بابری به هندوها مخالف خواسته 99 درصد مسلمانان هندی است.

دبیر کل حزب آل اندیا مسلم پرسنل گفت: مستنداتی که دادگاه عالی هند طبق آن این حکم را صادر نموده است کافی نیستند و حکم صادر شده قابل قبول نیست.

این چهره شناخته شده اضافه نمود: ما به دادگاه عالی هند اعتماد داریم و به همین دلیل برای احقاق حق خود درخواست تجدید نظر در حکم صادر شده را داریم.

لازم به ذکر است اخیرا دادگاه عالی هند در خصوص جنجالی ترین پرونده تاریخ این کشور تصمیم گرفته و زمین مسجد بابری را به هندوها داد.

هندوها معتقدند زمین این مسجد 470 ساله محل تولد خدای رام است و باید معبد گردد، از سوی دیگر مسلمانان ضمن اعلام اینکه ادعای هندوها هیچ مستندی ندارد مخالف تبدیل مسجد به معبد بودند.

پس از تصمیم دادگاه عالی هند بسیاری از مسلمانان واکنش نشان دادند ولی تاکنون حتی اجازه ثبت درخواست تجدید نظر نیز به مسلمانان داده نشده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 دی 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 271

به "ادامه اعتراض مسلمانان هند به تصمیم دادگاه عالی در مورد مسجد بابری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه اعتراض مسلمانان هند به تصمیم دادگاه عالی در مورد مسجد بابری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید