اروپا برای پیشگیری از انتقال کووید 19 باید اقدامات بسیاری انجام دهد

به گزارش دنیای راه راه، یک کارشناس سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داد: اروپا برای پیشگیری از انتقال بیماری کووید-19 باید اقدامات بسیاری انجام دهد.

اروپا برای پیشگیری از انتقال کووید 19 باید اقدامات بسیاری انجام دهد

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان بهار 1400 از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

دکتر مایک رایان از کارشناسان سازمان جهانی بهداشت گفت: موارد مرگ و میر میان سالمندان بزودی در این منطقه افزایش پیدا خواهد نمود.

رئیس بخش فوریتهای سازمان جهانی بهداشت همچنین اضافه نمود: اکنون شاهد افزایشِ اندک میزان مرگ و میرها در میان سالمندانِ در اروپا هستیم اما به طور اجتناب ناپذیری تعداد فوتی ها بیشتر خواهد شد.

همچنین دکتر ماریا وان کرخوف از کارشناسان سازمان جهانی بهداشت در اظهاراتی گفت: هنوز فصل شیوع آنفلوآنزا شروع نشده و آنچه ما را نگران می نماید احتمال این است که این فرایند در جهت اشتباه در جریان باشد.

وی اضافه نمود: بخشی از افزایش موارد ابتلا به این دلیل است که کشورها در تشخیص مبتلایان از عملکرد بهتری برخوردارند. هرچند کارشناسان در حال نظارت دقیق بر افزایش موارد بستری در بیمارستان و بخش مراقبتهای ویژه هستند.

با این حال این دو کارشناس سازمان جهانی بهداشت تاکید دارند که قرنطینه باید به عنوان آخرین اقدام در نظر گرفته گردد.

به گزارش یورونیوز، دکتر رایان با طرح این پرسش که آیا واقعا تمام روش ها به کار گرفته شده که بخواهیم قرنطینه را به عنوان یک راه حل به کار بگیریم، گفت: کشورها ضروری است برای مقابله با کووید-19 روش های تشخیص، شناسایی و فاصله گذاری اجتماعی را مورد توجه قرار دهند. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 11 آبان 1399 بروزرسانی: 11 آبان 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 949

به "اروپا برای پیشگیری از انتقال کووید 19 باید اقدامات بسیاری انجام دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اروپا برای پیشگیری از انتقال کووید 19 باید اقدامات بسیاری انجام دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید