با دستور نوبخت معاون وزیر راه 2 شغله شد

به گزارش دنیای راه راه، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در حکمی نعمت الله ترکی رئیس سابق سازمان مدیریت استان تهران که چندی پیش معاون وزیر راه شده است را مجددا سرپرست این سازمان کرد.

با دستور نوبخت معاون وزیر راه 2 شغله شد

به گزارش گروه مالی دنیای راه راه، نعمت الله ترکی که اکنون معاون وزیر راه است همزمان از سوی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به عنوان سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور منصوب شد.

ترکی که تا پیش از این رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران بود 17 خرداد از این سازمان خداحافظی کرد و معاون سرمایه انسانی و توسعه مدیریت وزارت راه و شهرسازی شد و اکنون همزمان با این سمت به عنوان سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران نیز منصوب شده است.

به دلیل تعلل در انتخاب فرد جایگزین و زمین ماندن طرح ها و برنامه های این سازمان مجددا با تایید نوبخت حکم سرپرستی برای ترکی زده شده تا امورات جاری معوقه به روز گردد.

در حال حاضر با این حکم نعمت الله ترکی هم معاون وزیر راه و نیز سرپرست این سازمان تا انتخاب فرد جایگزین نهایی است. چنین رفتاری اگر چه می تواند قانونی باشد، اما در نوع خود کم نظیر و قابل تامل محسوب می گردد که نشان از میزان اولویت دار بودن انتخاب ریاست این سازمان استانی برای معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور است.

سازمان مدیریت و برنامه و ریزی استان تهران 10 روز بدون رئیس اداره شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 796

به "با دستور نوبخت معاون وزیر راه 2 شغله شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با دستور نوبخت معاون وزیر راه 2 شغله شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید