توزیع 15 میلیون دفترچه های دانش آموزی با نرخ دولتی

به گزارش دنیای راه راه، معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از توزیع 15 میلیون جلد دفترچه دولتی در نیمه دوم شهریور ماه اطلاع داد که 50 درصد از آن به استان های کمتر برخوردار اختصاص دارد و حدود 2 میلیون و 170 هزار دفترچه دانش آموزی نیز در استان تهران و شهرستان های آن در نمایشگاه های نوشت افزار عرضه خواهد شد.

توزیع 15 میلیون دفترچه های دانش آموزی با نرخ دولتی

به گزارش دنیای راه راه، مجتبی شیرقاضی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: براساس ابلاغیه ای که دبیر کارگروه تنظیم بازار به سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان ها ابلاغ نموده، سهمیه لوازم التحریر شامل 15 میلیون جلد دفترچه دانش آموزی برای تمام کشور است که 50 درصد از این سهمیه به استان های کمتر برخوردار شامل ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، سیستان و بلوچستان، کردستان، لرستان و هرمزگان اختصاص داده شده است.

همچنین به گفته وی بیش از دو میلیون و 300 هزار دفترچه به دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی تعلق می گیرد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با بیان اینکه سهمیه ای برای سایر استان ها از جمله تهران نیز در نظر گرفته شده است، توضیح داد: سهم استان تهران یک میلیون و 170 هزار و سهم شهرستان های استان تهران یک میلیون جلد دفترچه دانش آموزی است.

شیرقاضی در ادامه قیمت انواع دفترچه های دانش آموزی شامل دفترچه 40 برگ را 17 هزار ریال، 60 برگ 25 هزار ریال، 80 برگ 34 هزار ریال و 100 برگ را 42 هزار ریال مطرح کرد.

وی با بیان اینکه مداد مشکی و رنگی چوبی، مداد پلیمری و اتوماتیک از جمله دیگر اقلامی است که در آستانه شروع مدارس در کشور توزیع خواهد شد، گفت: برای عرضه این محصولات نمایشگاه هایی تحت عنوان نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت افزار در نیمه دوم شهریور ماه با موضوع اتاق های اصناف در استان تهران و شهرستان های آن برگزار خواهد شد.

به گفته معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، پنج نقطه شامل پارک ارم، بوستان گفت وگو، حکیمیه تهرانپارس، خاوران و بوستان ولایت برای برگزاری این نمایشگاه ها در نظر گرفته شده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 6

به "توزیع 15 میلیون دفترچه های دانش آموزی با نرخ دولتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع 15 میلیون دفترچه های دانش آموزی با نرخ دولتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید