خبرنگاران 26 دستگاه دولتی و خدماتی ابرکوه در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی پالایش شدند

به گزارش دنیای راه راه، یزد - خبرنگاران - فرماندار و رییس ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در ابرکوه از تداوم شرایط قرمز در این شهرستان گفت: باتوجه به شرایط شهرستان و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح ادارات خدمات رسان، 26 اداره و دستگاه دولتی و خدماتی پالایش شدند.

خبرنگاران 26 دستگاه دولتی و خدماتی ابرکوه در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی پالایش شدند

محمد کاظمی نسب روز یکشنبه در گفت و گو باخبرنگار خبرنگاران اضافه کرد: در میان دستگاه های مختلف این شهرستان ادارات بهزیستی، تامین اجتماعی، توزیع برق، شهرداری ابرکوه و فنی و حرفه ای در حوزه پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا به عنوان دستگاه های خدمات رسان برتر شناخته شدند.

وی اظهار کرد: اداره ثبت اسناد و املاک، منابع طبیعی و شهرداری مهردشت نیز در پایین ترین رده های این پایش قرار گرفتند.

رییس ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در ابرکوه ، اظهارکرد: به دلیل رعایت نکردن پروتکل بهداشتی در حوزه اصناف، 11 صنف متخلف پلمب، هفت مورد ارجاع به تعزیرات، 47 مورد اخطار کتبی ، 22 مورد اخطار بهداشت حرفه ای و یک مورد نیز معرفی به دادستان عمومی و انقلاب برای رسیدگی به تخلفات اجرا شده است.

فرماندار ابرکوه همچنیت توضیح داد: در راستای نظارت بر رعایت الزامات بهداشتی بیش از 20 مورد بازرسی از دستگاه خدمات رسان ، سه مورد دفاتر پیشخوان، یک مورد پلیس + 10 ، سه مورد داروخانه و هفت مورد بازدید از بانک ها انجام شد.

کاظمی نسب همچنین توضیح داد: با توجه به شرایط قرمز در این شهرستان به جز اصناف تامین نماینده مایحتاج ضروری مردم، سایر فعالیت های صنفی در سه روز آخر هفته تعطیل است که با توجه به شرایط شهرستان، تعطیلی اصناف در صورت احتیاج تمدید می گردد.

فرماندار ابرکوه با بیان اینکه کمتر از نیمی از مردم این شهرستان از ماسک استفاده و کمتر از 30 درصد فاصله گذاری هوشمند اجتماعی را رعایت می نمایند، خاطر نشان کرد: در ادارات ضمن الزام همه کارکنان و ارباب رجوع به استفاده از ماسک، از تراکم مراجعه نمایندگان در محیط اداری باید جلوگیری گردد.

وی اضافه کرد: در بازدیدهایی که به صورت سرزده از ادارات و نهادهای شهرستان انجام گرفته، نواقصی در رابطه با احترام به ارباب رجوع مشاهده شده که این فرایند باید اصلاح گردد.

مرکز شهرستان 55 هزار نفری ابرکوه در 140 کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار گرفته است.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 890

به "خبرنگاران 26 دستگاه دولتی و خدماتی ابرکوه در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی پالایش شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 26 دستگاه دولتی و خدماتی ابرکوه در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی پالایش شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید