خلیل زاده سرپرست استقلال شد، مدیرعامل باشگاه بزودی معرفی می گردد

به گزارش دنیای راه راه، علی فتح الله زاده که یکی از گزینه های مد نظر وزارت ورزش برای جانشینی امیرحسین فتحی است، پیش از ظهر امروز در ساختمان وزارت ورزش با مسعود سلطانی فر نشستی طولانی داشت اما در سرانجام جانشین قطعی معرفی نشد.

خلیل زاده سرپرست استقلال شد، مدیرعامل باشگاه بزودی معرفی می گردد

از وبلاگ کسب و کار دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

در این نشست طرفین نقطه نظرات خود در خصوص نحوه اداره باشگاه استقلال و سروسامان دادن به شرایط فعلی را مطرح کردند و وزیر ورزش از فتح الله زاده خواست کمی صبر کند تا وی مذاکراتی را هم با گزینه دیگر مدیرعاملی استقلال داشته باشد.

قرار است مسعود سلطانی فر نقطه نظرات و برنامه های گزینه دیگر جانشینی فتحی را هم جویا گردد و بزودی تصمیم نهایی در خصوص مدیریت باشگاه استقلال را بگیرد.

مازیار ناظمی سخنگوی وزارت ورزش نیز در این مورد گفت: تا زمان معرفی مدیرعامل مقرر شد که آقای خلیل زاده به عنوان سرپرست باشگاه فعالیت نمایند و بزودی هیات مدیره مدیرعامل را معرفی خواهد نمود. آقای خلیل زاده به عنوان سرپرست مدیرعاملی امور باشگاه را پیگیری می نمایند و با حفظ سمت کارشان را ادامه خواهند داد.

ناظمی در خصوص زمان معرفی مدیرعامل جدید باشگاه نیز گفت: تا قبل از هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر مدیرعامل معرفی خواهد شد.

وی در خصوص گزینه های مدیرعاملی باشگاه استقلال نیز گفت: سه تا چهار نفر برنامه هایشان را به وزیر ورزش ارائه داده اند که در حال آنالیز است و بزودی توسط هیات مدیره آنالیز های لازم صورت خواهد گرفت و مدیرعامل معرفی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 310

به "خلیل زاده سرپرست استقلال شد، مدیرعامل باشگاه بزودی معرفی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیل زاده سرپرست استقلال شد، مدیرعامل باشگاه بزودی معرفی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید