رضایت مردم در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی اولویت شهرداری است

به گزارش دنیای راه راه، خبرنگاران/آذربایجان شرقی رئیس شورای شهر تبریز با بیان این که رضایت مندی مردم در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری تبریز جزو اولویت هاست، گفت: تمامی پروژه ها در راستای پاسخگویی به مطالبات مردمی اجرا می گردد.

رضایت مردم در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی اولویت شهرداری است

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

شهرام دبیری در حاشیه بازدید استاندار آذربایجان شرقی، اعضای شورای شهر تبریز و مدیران شهری از پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری تبریز در جمع دنیای راه راه، گفت: برنامه ریزی خوبی برای افتتاح پروژه های مسیرگشایی، طرح های عمرانی و خدماتی و همچنین افتتاح فاز اول پارک عظیم تبریز اجرا شده است و فرایند اجرایی این امور در راستای مطالبات مردم به خوبی پیش می رود.

وی اضافه نمود: امیدواریم با کوشش مجموعه شهرداری تبریز هر ماه شاهد افتتاح چند پروژه در مناطق مختلف شهر تبریز باشیم.

رئیس شورای شهر تبریز با بیان این که با افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری، رضایت مندی مردم و شهفرایندان از مدیریت شهری تبریز و مسئولان استانی افزایش پیدا می نماید، گفت: با افزایش رضایت مندی مردم، امیدواری نیز در جامعه افزایش پیدا می نماید.

وی با تاکید بر این که کوشش شهرداری تبریز نیز تسریع در اجرای پروژه هاست، ادامه داد: استاندار آذربایجان شرقی و معاون عمرانی وی، نقش مهمی در حمایت و پیگیری پروژه های شهرداری تبریز دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 701

به "رضایت مردم در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی اولویت شهرداری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایت مردم در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی اولویت شهرداری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید