رییس کمیته انضباطی: با هرگونه مصاحبه تنش زا در دربی برخورد می کنیم

به گزارش دنیای راه راه، در این مسابقه چند ناظر انضباطی حضور خواهند داشت و بخشی از امور انضباطی نیز به ناظران غیر محسوس سپرده شده است. قطعا تعداد زیاد دوربین هایی که در استادیوم نصب شده، تمام اتفاقات روی سکوها، قبل، حین و بعدا از مسابقه را رصد می نماید.

رییس کمیته انضباطی: با هرگونه مصاحبه تنش زا در دربی برخورد می کنیم

رئیس کمیته انضباطی گفت: ناظران کمیته انضباطی به صورت محسوس و نامحسوس تمامی اتفاقات شهرآور را زیر نظر خواهند داشت.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال،اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی گفت:با توجه به اینکه شهرآورد تهران در فصل جاری در شرایطی برگزار می گردد که زحمات زیادی برای برگزاری مسابقا ت از جمله نوع بلیط فروشی، چینش صندلی ها و رعایت ضوابط مربوط به تعداد استاندارد تماشاگران در استادیوم اجرا شده مسلما انتظار این است که شاهد یک شهرآورد خوب، با حضور سالم و بی حاشیه تماشاگران باشیم.

وی ادامه داد: رکن قضایی فدراسیون در کنار سایر مقامات مسئول در برگزاری مسابقات شهرآورد تکالیفی را بر عهده گرفته است و به همین دلیل ناظران کمیته انضباطی به صورت محسوس و نا محسوس تمامی اتفاقات شهرآور را زیر نظر خواهند داشت. در این مسابقه چند ناظر انضباطی حضور خواهند داشت و بخشی از امور انضباطی نیز به ناظران غیر محسوس سپرده شده است. قطعا تعداد زیاد دوربین هایی که در استادیوم نصب شده، تمام اتفاقات روی سکوها، قبل، حین و بعدا از مسابقه را رصد می نماید.

حسن زاده گفت: هیچ اتفاق انضباطی پنهان نخواهد ماند و رکن قضایی در اولین فرصت ممکن به پرونده شهرآورد رسیدگی خواهد نمود.از مقامات مسئول در هر دو باشگاه بزرگ پایتخت تقاضا دارم که تا آغاز بازی از هر گونه مصاحبه یا بیانیه ای که ذهنیت منفی برای طرفداران ایجاد کند، خودداری نمایند و در جهت مسابقه مخصوصا آن بخشی که مربوط به تماشاگران می گردد، نهایت همکاری را داشته باشند.

رئیس کمیته انضباطی اعلام کرد: از عوامل هر دو تیم ، بازیکنان و کادر فنی نیز تقاضا داریم که از هر گونه مصاحبه چالش برانگیز خودداری نموده و در طول مسابقه از رفتارهای تحریک آمیز که موجب انتقال تشنج به سکوها می گردد، جدا خودداری نمایند. اگر هر گونه انتقاد و پیشنهادی باشد به وسیله جهت قانونی به مبادی ذیربط از جمله سازمان لیگ اعلام نمایند. ضمن اینکه در شهرآورد اخیر حتما رفتارهای پسندیده تماشاگران و حتی عوامل تیم رصد می گردد و قطعا مورد تقدیر و پاداش قرار خواهد گرفت.

وی در سرانجام گفت: با توجه به پخش تلویزیونی این مسابقه و انعکاس برون مرزی آن، تقاضا داریم که تماشاگران عزیز صندلی والای تماشاگر ایرانی را به نمایش بگذارند و در دهه دوم محروم که سوگواری سید الشهدا تا اربیعن ادامه خواهد داشت با ایجاد فضای مناسب در روزشگاه از هر گونه رفتاری که مغایر با فرهنگ اسلامی است خودداری نمایند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 6 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 100

به "رییس کمیته انضباطی: با هرگونه مصاحبه تنش زا در دربی برخورد می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس کمیته انضباطی: با هرگونه مصاحبه تنش زا در دربی برخورد می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید