زالی: شرایط کنترل شیوع کرونا در تهران هنوز به شرایط مطلوب نرسیده است

به گزارش دنیای راه راه، فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلان شهر تهران با اشاره به اینکه نگران موج برگشت مسافران نوروزی هستیم گفت: شرایط کنترل شیوع کرونا در تهران هنوز به شرایط مطلوب نرسیده است.

زالی: شرایط کنترل شیوع کرونا در تهران هنوز به شرایط مطلوب نرسیده است

به گزارش خبرنگاران، علیرضا زالی عصر آدینه در جمع خبرنگاران در مورد اقدامات اجرا شده در زمینه شیوع کرونا در تهران و همچنین شرایط معتادان و حضور آنها به صورت دسته جمعی در شهر گفت: در نشستی که با شهرداری داشتیم اعلام شد که طرح مفصلی برای جمع آوری معتادان با نیروی انتظامی طراحی شده است.

وی با اشاره به اینکه تأمین نیازهای لجستیکی، اعتباری و اقتصادی برای این که شهرداری بتواند در این زمینه بیشتر فعالیت داشته باشد بسیار مهم است گفت: کسانی که معتاد هستند هم خودشان در معرض خطر هستند و هم بقیه افراد لذا تمهید جدی باید برای آنها در نظر گرفته گردد و در شهرداری و نیروی انتظامی با وجود اقدامات اجرا شده باید فعالیت های جدی تری صورت گیرد.

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلان شهر تهران در مورد اخرین شرایط تهران جهت شیوع کرونا گفت: در تهران هنوز به شرایط مطلوب نرسیده ایم و نیازمند آنالیز های بیشتر در روزهای آینده هستیم، با توجه به اینکه آمار مراجعین به مراکز درمانی در شهر تهران مختصری کند شده، اما کفه ای نشده است و هنوز شاهد مراجعه افراد به اورژانس و بیمارستان ها هستیم.

زالی با بیان اینکه هنوز نگران موج برگشت مسافران نوروزی هستیم عنوا: داشت با برگشت این افراد می توانیم تحلیل دقیق تری داشته باشیم و احتمالاً تا یکی 2 روز آینده می توانیم آثار و عوارض مسافرت های نوروزی را در میزان مراجعین مشاهده کنیم اما به طور قطع هنوز تعداد مراجعین به اندازه ای که مد نظر است کاهش پیدا نکرده است و کماکان در جهت استمرار مراجعین قرار داریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 628

به "زالی: شرایط کنترل شیوع کرونا در تهران هنوز به شرایط مطلوب نرسیده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زالی: شرایط کنترل شیوع کرونا در تهران هنوز به شرایط مطلوب نرسیده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید