فتاح: ساخت 50 درصد منطقه 2 آزادراه تهران ـ شمال 2000 میلیارد تومان اعتبار لازم دارد

به گزارش دنیای راه راه، رئیس بنیاد مستضعفان گفت: برای تکمیل 50 درصد منطقه 2 آزادراه تهران ـ. شمال 2000 میلیارد تومان اعتبار ضروری است.

فتاح: ساخت 50 درصد منطقه 2 آزادراه تهران ـ شمال 2000 میلیارد تومان اعتبار لازم دارد

به گزارش گروه اقتصادی دنیای راه راه، سید پرویز فتاح امروز در حاشیه بازدید از منطقه یک آزادراه تهران ـ. شمال در جمع دنیای راه راه گفت: تا سال 93 منطقه یک حدود 17 درصد رشد داشت، اما دولت به تعهدات خود عمل کرد و این پروژه پیشرفت مناسبی دارد.

فتاح افزود: ما در منطقه یک حدود 5 هزار نفر مشغول به کار داشتیم و 17 پیمانکار به کار گرفته شد.

رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به مزایای اقتصادی و گردشگری تکمیل آزادراه تهران ـ. شمال به موضوع صرفه جویی سوخت و زمان با افتتاح منطقه یک اشاره نمود و گفت: افتخار ما این است که مدل جدیدی از راهسازی و استاندارد های بین المللی در این آزادراه به نمایش گذاشته شد.

وی با بیان اینکه صد درصد ابنیه در منطقه یک به خاتمه رسیده است، گفت: خط کشی و نورپردازی هم انجام می شود و هر زمان که دولت تصمیم بگیرد ما آماده افتتاح هستیم.

فتاح ادامه داد: همچنین 50 درصد منطقه 2 آزادراه نیز تا اوایل سال 1400 افتتاح می شود و عبور یکطرفه از منطقه 2 خواهیم داشت، ضمن آنکه از محور چالوس هم یاری می گیریم.

رئیس بنیاد مستضعفان تاکید نمود: از امروز پیمانکاران منطقه یک به منطقه 2 وارد می شوند تا کار با سرعت انجام شود.

وی ادامه داد: بنیاد 50 درصد سرمایه گذاری در آزادراه را برعهده دارد، دولت هم به تعهدات خود عمل نموده است ضمن آنکه بخشی از سرمایه گذاری بنیاد از محل عوارض برمی شود که هر میزان درآمد از این محل به مناطق محروم اختصاص می یابد.

فتاح اضافه نمود: برای تکمیل 50 درصد منطقه 2 آزادراه تهران ـ شمال دو هزار میلیارد تومان اعتبار ضروری است.

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: بنیاد 50 درصد تامین اقتصادی را بر عهده دارد ضمن آنکه برای تهیه سیمان، فولاد و... از تولیدات بنیاد استفاده می کنیم. همچنین توافق ما با پیمانکاران به صورت یا پرداخت نقدی یا ارائه ملک است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 422

به "فتاح: ساخت 50 درصد منطقه 2 آزادراه تهران ـ شمال 2000 میلیارد تومان اعتبار لازم دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتاح: ساخت 50 درصد منطقه 2 آزادراه تهران ـ شمال 2000 میلیارد تومان اعتبار لازم دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید