قلعه نویی: نتوانستم خودم را برای قبول سرمربیگری تیم ملی قانع کنم، در سپاهان هم برای منافع کشورم تلاش خواهم کرد

به گزارش دنیای راه راه، سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: پیشنهادی جدی و نهایی برای قبول مسئولیت تیم ملی کشورمان داشتم، اما نتوانستم خودم را قانع کنم تا این پیشنهاد را بپذیرم.

قلعه نویی: نتوانستم خودم را برای قبول سرمربیگری تیم ملی قانع کنم، در سپاهان هم برای منافع کشورم تلاش خواهم کرد

به گزارش دنیای راه راه، امیرقلعه نویی که یکی از گزینه های اصلی هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان بود، با انتشار مطالبی در صفحه شخصی اش توضیحاتی را درباره عدم قبول سرمربیگری این تیم ارائه کرد:

او در این باره نوشت:

هیچگاه از جنگ فرار نکرده ام و از پذیرفتن چالش ها شانه خالی نکردم. پیشنهادی جدی و نهایی برای قبول مسئولیت تیم ملی کشورمان داشتم اما نتوانستم خودم را قانع کنم تا این پیشنهاد را بپذیرم. با اینکه مثل همیشه در شرایط پیچیده فدراسیون و سخت تیم ملی به عنوان گزینه مربیگری انتخاب شدم، اما از فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و آنهایی که فارغ از رنگ ها و حب و بغض ها حمایت کردند تشکر می کنم. همچین عذر مرا بپذیرید، چون قرار نبود سربازی برای وطن حق الناسی را به گردن من بیندازد که در برابر مردم اصفهان شرمنده شوم. سرمربیگری تیم ملی بزرگترین افتخار است، اما بپذیریم که باید به قرارداد حرفه ای و اخلاقی ام متعهد باشم. در سپاهان هم برای منافع کشورم تلاش خواهم کرد و برای مربی آینده تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم. دوستدار ایران و مردم آن هستم و خواهم بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 465

به "قلعه نویی: نتوانستم خودم را برای قبول سرمربیگری تیم ملی قانع کنم، در سپاهان هم برای منافع کشورم تلاش خواهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: نتوانستم خودم را برای قبول سرمربیگری تیم ملی قانع کنم، در سپاهان هم برای منافع کشورم تلاش خواهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید