واریز سود سهام عدالت لغو شد! ، 3 ماه انتظار برای واریز 115 هزار تومان

به گزارش دنیای راه راه، به گزارش خبرنگاران، سهامداران از زمستان پارسال منظر دریافت سود سهام عدالت هستند. مسئولان نیز برای وعده دادن کم نمی گذارند. سود سهام عدالت باید قبل از عید واریز می شد درست مانند سال 98.

واریز سود سهام عدالت لغو شد! ، 3 ماه انتظار برای واریز 115 هزار تومان

اما انگار آزادسازی سهام عدالت به جای حل کردن مشکل، بیشتر مشکل آفرین شده. این پول باید در بهمن یا نهابتا اسفند سال قبل واریز می شد اما فقط 50 درصد اول آن در روزهای انتهای اسفند واریز شد.

حالا دو ماهی است که هر روز مدیران سهام عدالت وعده واریز سود می دهند. آخرین بار نیز سه شنبه گذشته بود که خبرگزاری دولت از احتمال واریز سود سهام عدالت اطلاع داد.

براساس این گزارش به احتمال زیاد از 50 درصد به جامانده سود سهام عدالت، 30 درصد آن به حساب سهامداران پرداخت می گردد و 20 درصد دیگر بعد از تکمیل سودهای واریز شده از سوی شرکت های سرمایه پذیر در اختیار مشمولان قرار می گیرد.

اما پس از جلسه شورای عالی بورس در روز سه شنبه هفته قبل، رئیس اتحادیه تعاونی های سهام عدالت کشور درباره آخرین شرایط مرحله دوم واریز سود سهام عدالت گفت: پرداخت سود سهام عدالت سال 98 در مرحله دوم آغاز شده است و کوشش می کنیم تا انتها خرداد ماه این سود ها واریز گردد.

واریزی ها آغاز شده است؟

گفته های مخاطبان خبرنگاران که از دارندگان سهام عدالت هستند حاکی از این است که این واریزی ها آغاز نشده و اظهارات توکلی نیز به وعده شباهت بیشتری دارد تا واقعیت.

مرحله دوم سود سهام عدالت برای سهام یک میلیون تومانی، 186 هزار تومان؛ سهام 532 هزار تومانی، 99 هزار تومان؛ سهام 492 هزار تومانی، 91 هزار تومان و سهام 452 هزار تومانی، 84 هزار به عنوان است.

یعنی به طور میانگین این سود 115 هزار تومان است و چندیدن ماه تعلل برای واریز این سود توجیهی ندارد.

60 تومن چیه که میگن نداریم واریز کنیم

یعنی این سود خیلی زیاده که این همه طول دادید واقعا که

دیگه 200تومن پوله که نمیدید حداقل سهام بدید خودمون لازم داریم

توروخدا نخواستیم سهام فقد ولمون کنید. دیگه 80هزار تومن پولیه که گذاشتینش برا 27روزدیگه سر صندوق رای؟

حالامگه چندتومان هست که اینقدشلوغش میکنین!!همه ماروزانه دوسه برابراین پول رو به زخم زندگیمون میزنیم تاحداقل گشنه نمونیم!

بزک نمیر بهار میاد.فقط مردمو سر کار گذاشتن .فقط تا میتونن گرونیو به مردم تحمیل کردن خدایا خودت نجاتمون بده

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 1 تیر 1400 بروزرسانی: 1 تیر 1400 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 1390

به "واریز سود سهام عدالت لغو شد! ، 3 ماه انتظار برای واریز 115 هزار تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واریز سود سهام عدالت لغو شد! ، 3 ماه انتظار برای واریز 115 هزار تومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید