واکنش ها به صحبت وزیر بهداشت در اینستاگرام

به گزارش دنیای راه راه، به دنبال مصاحبه اخیر وزیر بهداشت و پاسخ ایشان درباره مطالبات مردم در خصوص بعضی از بیماری های خاص، بسیاری در فضای مجازی به صحبت های آقای وزیر واکنش نشان دادند.

واکنش ها به صحبت وزیر بهداشت در اینستاگرام

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

خبرنگاران | سرویس چهره ها - در ادامه، تعدادی از واکنش ها به صحبت های وزیر بهداشت آورده شده است.

احمد ایراندوست:

داداش من اگر یه هفته هم بابام بیشتر می موند حاضر بودم ده میلیارد خرجش کنم یکسال که جای خود داره امیدوارم هیچ وقت عزیزت مریض صعب العلاج نشه ما دردش رو چشیدیم واسه پدرمون باید انقدر پشتوانه بهداشت و پرداخت قوی باشه که مریض فقط درد مرض رو حس کنه و بس دغدغه پول و خرج رو نداشته باشه حتی واسه یکسال ... اونی که ده هزار میلیارد ور میداره میره ده هزار میلیارد جون عزیز تو دستشه اره داداش حرف هایی که میزنی جدیدا حرف های ماندگاریه این یکی رو دیگه نمیشه مالش داد ... چون خیلی خوبی میگم محبت ها و عمل های رایگان و سفر های شما به مناطق محروم از یادمون نمیره استاد

مبینا نصیری:

این پست ها سیاسی نیست؛ بلکه مطالبه گری عمومی است..

آقای وزیر فرمودند: مردم راضی نیستند هزینه کنیم برای بیماری که چند سال بیشتر از عمرش باقی نمونده....؛ و من از شما سوال می پرسم آقای وزیر:.

آیا مردم راضی بودند که دولت این همه هزینه تبلیغاتش کنه تا رای بیاره؟ آیا مردم راضی هستند که حقوق های نجومی بگیرید و کارآمد نباشید؟ آیا مردم راضی هستند جوان مملکت بیکار باشه و عده ای دو سه سمت و شغل داشته باشند و از بیت المال حقوق بگیرند؟ اگر میزان مردم هستند مردم به خیلی اتفاق ها اصلا راضی نیستند..، اما برامون جالبه بدونیم اگه فرزند خودتون بیماری خاص و سرطان بگیره براش هزینه نمی کنید و بازم می گید بمیره بهتره؟..؛ و از مردم سوال می کنم .. چرا وقتی مسئولی به نماینده ملت که همون نونوای شریف باشه می خنده شما هم می خندید؟ به نظرتون اگه اوایل انقلاب بود هیچ مسئولی چنین جسارتی می کرد که با مردم اینطور حرف بزنه؟ به نظرتون مردم می خندیدن یا همونجا صدای هو کشیدن ها و اعتراض هاشون به گوش می رسید.. هیچ مسئولی در جهان هیچی نیست جز خدمتگزار مردم وظیفه اش هست جوابتون رو بده. نخندید.. هر کس از هر مسئولی درخواستی داره نماینده مردمه که داره حرف می زنه. خندیدن به اون آدم خندین به هشتاد میلیون نفره.

منبع: setare.com
انتشار: 12 اسفند 1399 بروزرسانی: 12 اسفند 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 1192

به "واکنش ها به صحبت وزیر بهداشت در اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ها به صحبت وزیر بهداشت در اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید