پلوسی: بدهی مالیاتی ترامپ تهدیدی برای امنیت ملی آمریکاست

به گزارش دنیای راه راه، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از بدهی های مالیاتی دونالد ترامپ به عنوان تهدیدی برای امنیت ملی این کشور نام برد.

پلوسی: بدهی مالیاتی ترامپ تهدیدی برای امنیت ملی آمریکاست

به نقل از شبکه خبری ام اس ان بی سی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا بدهی های مالیاتی رئیس جمهور این کشور را تهدیدی برای امنیت ملی آمریکا توصیف کرد.

نانسی پلوسی در مصاحبه ای با روزنامه نیویورک تایمز در خصوص فرار مالیاتی دونالد ترامپ گفت به نظر می رسد این رئیس جمهور بیش از 400 میلیون دلار بدهکاری دارد. به چه کسی؟ کشور های مختلف؟ اهرامی که آن ها در اختیار دارند، چیست؟ این سوالات به امنیت ملی ما برمی شود.

نشریه تایم اخیرا در گزارشی گفت برخی مقامات سابق اطلاعاتی آمریکا می گویند بدهی 421 میلیون دلاری رئیس جمهور در 4 سال آینده می تواند خطرات امنیت ملی را برای آمریکا ایجاد کند. مقامات سابق اطلاعاتی با استناد به گزارش اخیر روزنامه نیویورک تایمز گفتند ترامپ درگیر جنگ ممیزی با سازمان امور مالیاتی است که می تواند 100 میلیون دلار دیگر برای او هزینه در بر داشته باشد.

بنا به گفته این مقامات، برای شخصی که به اطلاعات طبقه بندی شده در ایالات متحده دسترسی دارد، بدهی گسترده مالی می تواند خطر جاسوسی اطلاعاتی را در پی داشته باشد. زیرا شخص بدهکار تمایل دارد که از نفوذ اطلاعاتی خود به عنوان اهرمی بهره گرفته و این اهرم ممکن است منجر به برخی اقدامات از جمله افشای اطلاعات یا تأثیرگذاری بر سیاست شود که به هرحال امنیت ملی آمریکا را به مخاطره می اندازد.

روزنامه نیویورک تایمز به تازگی با استناد به اسناد مالیاتی گفت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا که خود را یک میلیاردر پیروز می داند در سال 2016 تنها 750 دلار مالیات داده است! بر این اساس، نیویورک تایمز براساس اطلاعات موثق گفت ترامپ در سالی که در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شده است تنها 750 دلار مالیات پرداخت کرده است. وی در 10 سال از 15 سال اخیر هیچ مالیات بر درآمدی پرداخت نکرده است، زیرا به ماموران مالیاتی اعلام کرده است بیش تر از آنکه سود کند، در این مدت زیان دیده است. ، باشگاه خبرنگاران

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 978

به "پلوسی: بدهی مالیاتی ترامپ تهدیدی برای امنیت ملی آمریکاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلوسی: بدهی مالیاتی ترامپ تهدیدی برای امنیت ملی آمریکاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید