پنجعلی: احساس می کنیم پرسپولیس برای یک کشور دیگر است، با برنامه ریزی درست می توانیم الهلال را حذف کنیم

به گزارش دنیای راه راه، کاپیتان پیشین پرسپولیس معتقد است اگر سرخپوشان تا بازی با الهلال برنامه ریزی مناسبی داشته باشند می توانند این تیم را از لیگ قهرمانان آسیا حذف کنند.

پنجعلی: احساس می کنیم پرسپولیس برای یک کشور دیگر است، با برنامه ریزی درست می توانیم الهلال را حذف کنیم

محمد پنجعلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره شرایط پرسپولیس پس از صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و رویارویی با الهلال عربستان گفت: خوشبختانه پرسپولیس با یک بازی حساب شده و بابرنامه توانست استقلال تاجیکستان را شکست دهد. سرخپوشان بازی سختی داشتند و با تدابیر کادر فنی جواز صعود به مرحله یک چهارم نهایی را کسب کردند.

وی ادامه داد: بازی با الهلال در مرحله یک چهارم نهایی هم یک بازی خیلی سخت است به ویژه که حریف در کشور خودش و با حضور تماشاگرانش بازی خواهد کرد. حریف عربستانی یک تیم حرفه ای با بازیکنان بزرگ است که می توانند در یک لحظه نتیجه بازی را مشخص کنند. ما در بازی با استقلال شاهد بودیم که مهاجمان الهلال در دو صحنه سبب پیروزی تیم شان شدند. با توجه به شرایط پرسپولیس اگر در این یک ماه برنامه ریزی مناسبی داشته باشیم الهلال شکست ناپذیر نیست و می توانیم این تیم را هم حذف کنیم.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به فرصت یک ماهه تا بازی با الهلال خاطر نشان کرد: سرخپوشان فرصت خوبی دارند تا خودشان را برای بازی با الهلال آماده کنند. ما اصلاً نباید به این موضوع فکر کنیم که تا آن زمان لیگ شروع نمی شود. کادر فنی و در رأس آنها گل محمدی قطعاً برنامه ریزی درستی را انجام خواهند داد تا پرسپولیس با بهترین شکل و آمادگی به عربستان برود. حتماً باید دو یا سه بازی تدارکاتی سنگین در نظر گرفته شود تا بازیکنان در شرایط مسابقه قرار بگیرند، به هر حال بازیکنان جدیدی به تیم اضافه شدند و تیم نیاز به هماهنگی بیشتری دارد.

با وجود اینکه گل محمدی در پی جذب یک مهاجم خارجی بود، اما فدراسیون به سرخپوشان اجازه این کار را نداد.، پنجعلی در واکنش به طرح این موضوع گفت: این اتفاقات را که می بینیم احساس می کنیم پرسپولیس برای یک کشور دیگر است. همه باشگاه های ما برای نام ایران تلاش می کنند و نباید با تصمیماتی اشتباه مانع از تقویت آنها شویم. مسائلی مثل بدهی چیزی نیست که مربوط به دیروز و امروز باشد. باشگاه های ما همیشه مسائل مالی، بدهی و پرونده های خارجی داشته اند، پس باید راهکاری را پیدا کنیم تا تیم های مان در آسیا بتوانند پیروز شوند. تیم هایی مثل الهلال تمام تلاش شان را انجام می دهند که در آسیا پیروز باشند و با هزینه های سنگین بازیکنان باکیفیت به خدمت می گیرند و ما نتیجه این کار آنها را در بازی های شان می بینیم، اما ما نه تنها تیم های مان را تقویت نمی کنیم بلکه سنگ جلوی پای آنها هم می گذاریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 مهر 1400 بروزرسانی: 2 مهر 1400 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 1529

به "پنجعلی: احساس می کنیم پرسپولیس برای یک کشور دیگر است، با برنامه ریزی درست می توانیم الهلال را حذف کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجعلی: احساس می کنیم پرسپولیس برای یک کشور دیگر است، با برنامه ریزی درست می توانیم الهلال را حذف کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید