جزئیات پرونده قتل محافظ ملک سلمان

به گزارش دنیای راه راه، پلیس عربستان با صدور بیانیه ای حادثه قتل محافظ شخصی ملک سلمان را تایید کرد.

جزئیات پرونده قتل محافظ ملک سلمان

ملک سلمان

به نقل از خبرگزاری رسمی عربستان (واس)، سخنگوی مطبوعاتی پلیس مکه مکرمه درباره حادثه قتل محافظ شخصی ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان گفت: شب گذشته زمانی که سرتیپ عبدالعزیز بن بداح الفغم، محافظ شخصی ملک سلمان در منزل دوستش ترکی بن عبدالعزیز السبتی در محله ساحلی در استان جده بود دوست سومی نیز به نام ممدوح بن مشعل آل علی به خانه السبتی می رود.

محافظ شخصی

به گفته پلیس، در جریان صحبت، بحثی بین الفغم و ممدوح آل علی درمی گیرد و آل علی از منزل خارج شده و با سلاح بازمی گردد و به سمت الفغم تیراندازی می نماید. این تیراندازی منجر به زخمی شدن او و دو تن دیگر از کسانی می گردد که در منزل حضور داشتند. این دو فرد صاحبخانه و یک مستخدم فیلیپینی بوده اند.

نیروی امنیتی

این سخنگو تاکید نمود: فورا نیروهای امنیتی در محل حاضر شده و خانه را محاصره می نمایند و از جانی می خواهند خود را تسلیم کند اما او رد می نماید و دست به تیراندازی می زند نهایتا نیروهای امنیتی برای دور کردن هرگونه خطری فرد جانی را به قتل می رسانند، در این حین سرتیپ الفغم نیز که به ضرب گلوله زخمی شده بود بعد از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می دهد.

ترکی بن عبدالعزیز السبتی (عربستانی الاصل) و جفری داوینو ساربوز اینگ (فیلیپینی الاصل) و نیز پنج نیروی امنیتی به علت تیراندازی های بی هدف فرد قاتل زخمی می شوند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 11 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 111

به "جزئیات پرونده قتل محافظ ملک سلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات پرونده قتل محافظ ملک سلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید