روش های خلاقانه حفظ فاصله اجتماعی؛ از کلاه های هلیکوپتری در آلمان تا خرس های عروسکی در فرانسه

به گزارش دنیای راه راه، پس از خاتمه قرنطینه در بیشتر کشورها، مراکز مختلف در سراسر جهان به فکر راه های ابتکاری برای هماهنگی با مقررات فاصله اجتماعی هستند.

روش های خلاقانه حفظ فاصله اجتماعی؛ از کلاه های هلیکوپتری در آلمان تا خرس های عروسکی در فرانسه

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

خبرنگاران - یک کافه در آلمان با دادن کلاه های ساخته شده از فوم شنا (نودل شنا) به مشتریان، به بازگشایی مجدد خود پرداخت و از این راه اطمینان حاصل کرد که مردم دستورالعمل های فاصله گذاری اجتماعی را رعایت می نمایند. پس از کاهش محدودیت های قرنطینه در آلمان، کافه روته در شوِرین اجازه بازگشایی مجدد را به دست آورد. صاحب کافه ژاکلین روته در تارنمای فیس بوک، عکسی از مشتریان محوطه بیرونی کافه در حالی که کلاه های خود را پوشیده بودند، به اشتراک گذاشت وعکس به سرعت تکثیر شد. جدیدترین ایده با بعضی تفکرات خلاقانه از پاریس سرچشمه گرفته است، جایی که یک کافه با استفاده از خرسهای عروسکی غول پیکر، مشتریان خود را از هم جدا می نماید.

اخیراً عکسی از جایگاه فضای باز یک کافه پاریسی به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شد که ایده جالبی را نشان می داد. هر عروسک خرسی به اندازه کافی عظیم است تا بتواند یک جایگاه کامل را به خود اختصاص دهد، و اطمینان حاصل گردد که همه کسانی که در آن مکان حضور دارند می توانند 1 متر (3.2 فوت، که در حال حاضر مسافت توصیه شده در فرانسه است) از هم فاصله بگیرند. البته، این ایده های جدید در توئیتر با واکنش های منفی و مثبت فراوانی روبرو شده اند.

منبع : my modern met

منبع: چمدان
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 786

به "روش های خلاقانه حفظ فاصله اجتماعی؛ از کلاه های هلیکوپتری در آلمان تا خرس های عروسکی در فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روش های خلاقانه حفظ فاصله اجتماعی؛ از کلاه های هلیکوپتری در آلمان تا خرس های عروسکی در فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید