عدم استقبال کشورها از میزبانی رقابت های شمشیربازی زون آسیا، مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2020 برگزار نمی گردد

به گزارش دنیای راه راه، در حالی که احتمال میزبانی ازبکستان و یا کویت برای برگزاری مسابقات شمشیربازی زون آسیا وجود داشت، این کشورها استقبالی از این موضوع نکردند.

عدم استقبال کشورها از میزبانی رقابت های شمشیربازی زون آسیا، مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2020 برگزار نمی گردد

از وبسایت دولت جمهوری اسلامی ایران دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مسابقات شمشیربازی قهرمانی و زون آسیا که قرار بود اواخر فروردین 99 در کره جنوبی برگزار گردد، به دلیل شیوع ویروس کرونا در این کشور، لغو شد، رقابت هایی که نفرات اول آن به صورت مستقیم راهی المپیک 2020 خواهند شد.

کنفدراسیون شمشیربازی آسیا در نظر داشت تا مسابقات زون این قاره را در ازبکستان و یا کویت برگزار کند و با توجه به لزوم نهایی شدن سهمیه های المپیک، تأکید داشت این مسابقات در اسرع وقت انجام گردد، اما این دو کشور از میزبانی مسابقات استقبال نکردند و همچنان معلوم نیست که رقابت های یادشده در چه زمانی و چه کشوری برگزار خواهد شد.

مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا نیز پس از تعویق قرار بود خرداد ماه برگزار گردد، اما کنفدراسیون شمشیربازی آسیا در نظر دارد در سال 2020 این مسابقات را برگزار نکند و امتیازات مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2019 را اعمال کند. براین اساس امتیازات در سابر تیمی به این شکل محاسبه می گردد: کره جنوبی تیم نخست، ایران نایب قهرمان و ژاپن تیم سوم خواهند بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 563

به "عدم استقبال کشورها از میزبانی رقابت های شمشیربازی زون آسیا، مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2020 برگزار نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عدم استقبال کشورها از میزبانی رقابت های شمشیربازی زون آسیا، مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2020 برگزار نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید