اینستاگرام افزودن موسیقی به ویژگی Notes را ممکن کرد

به گزارش دنیای راه راه، حالا می توانید به Notes اینستاگرام خود آهنگ اضافه کنید یا اینکه تنها با یک لمس، محتوای Notes دیگران را ترجمه نمایید.

اینستاگرام افزودن موسیقی به ویژگی Notes را ممکن کرد

به گزارش دیجیاتو، درحالی که متا برای راه اندازی شبکه اجتماعی جایگزین توییتر آماده می شود، می خواهد همچنان به ویژگی Notes اینستاگرام قابلیت های تازه اضافه کند. به همین علت، Notes حالا از موسیقی و همچنین ترجمه پشتیبانی می کند.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا، در کانال اینستاگرام خود افزودن این ویژگی ها به Notes اینستاگرام را اعلام کرده است.

امکان افزودن موسیقی به Notes اینستاگرام

از چندین ماه پیش کاربران به ویژگی Notes دسترسی پیدا کرده اند. این قابلیت که در بالای بخش پیام های خصوصی یا دایرکت مسیج ها قرار گرفته است، به شما امکان به اشتراک گذاری پیام های متنی کوتاه و ایموجی ها را می دهد. افرادی که شما را دنبال می کنند، می توانند در اینباکس خود آن ها را ببینند.

حالا، اما دو ویژگی تازه به Notes اضافه شده است. شما حالا می توانید در این بخش، موسیقی اضافه کنید تا به گفته متا، حس خود را بهتر به نمایش بگذارید. این آهنگ ها می توانند حداکثر 30 ثانیه باشند و امکان افزودن متن کوتاهی به آن ها هم وجود دارد. کاربران برای شنیدن این آهنگ باید روی آیکون Notes شما ضربه بزنند.

علاوه بر امکان افزودن موسیقی، حالا می توانید با یک لمس، متن Notes کاربران را هم ترجمه کنید. این ویژگی بیشتر زمانی کاربرد دارد که دوست شما یک پیام را به زبانی منتشر می کند که با آن آشنایی ندارید.

به گفته متا، بسیاری از نوجوانان از این ویژگی استفاده می کنند. ظاهراً بیش از 100 میلیون حساب کاربران نوجوان طی سه ماه گذشته از Notes استفاده کرده اند. حالا انتظار می رود با افزودن قابلیت های موسیقی و ترجمه به Notes، کاربران بیشتری نسبت به استفاده از آن تمایل پیدا کنند. در این مطلب دیجیاتو می تواند نحوه استفاده از Notes را یاد بگیرید.

منبع: فرارو
انتشار: 26 خرداد 1402 بروزرسانی: 26 خرداد 1402 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 1982

به "اینستاگرام افزودن موسیقی به ویژگی Notes را ممکن کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینستاگرام افزودن موسیقی به ویژگی Notes را ممکن کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید