بازتاب شکست سنگین الریان در رسانه های عربی، تیم بدون هویت!

به گزارش دنیای راه راه، رسانه های عربی بعد از شکست سنگین الریان برابر استقلال به انتقاد از عملکرد تیم قطری پرداختند. آنها الریان را تیمی بدون هویت دانستند و از تاکتیک مناسب تیم استقلال نوشتند.

بازتاب شکست سنگین الریان در رسانه های عربی، تیم بدون هویت!

به گزارش خبرنگاران، در یکی از ملاقاتهای حساس پلی آف لیگ قهرمانان آسیا، الریان در استادیوم خانگی خود از استقلال پذیرایی کرد و با 5 گل تن به شکست داد. شکست سنگین الریان آن هم در خانه باعث شد تا انتقادهای زیادی از این تیم مطرح گردد. واکنش بعضی رسانه های عربی را در ادامه می خوانیم.

الوطن: شکستی سنگین و تحقیر آمیز؛ به شما امیدی نیست

این روزنامه قطری در واکنش به شکست سنگین الریان نوشت: الریان شکستی تحقیر آمیز را برابر استقلال تجربه کرد. آنها در میدان سردرگم نشان دادند و تیمی بی هویت بودند. الریان با وجود آنکه توپ و میدان را در اختیار داشت اما این مالکیت هیچ فایده ای نداشت و نتوانستند موقعیت جدی را روی دروازه استقلال خلق نمایند. آنها یک نمایش ضعیف داشتند و خیلی زود از لیگ قهرمانان آسیا حذف شدند.

در ادامه آمده است: سطح فنی بازی متوسط بود و تیم الریان بد شانس بود چرا که با وجود در اختیار داشتن توپ و میدان نتوانست دروازه حریف را باز کند، این درحالی بود که خط حمله حریف فعال تر بود و به خوبی قدر موقعیت هایش را دانست. الریان 58 درصد مالکیت توپ داشت اما این مالکیت هیچ فایده ای نداشت و نتوانستند خط دفاعی حریف را اذیت نمایند. تاکتیک استقلال معین بود. آنها همگی دفاع می کردند تا تیم حریف را جلو بکشد و در ضد حملات کار آنها را تمام نمایند و این تاکتیک به خوبی جواب داد.

العاجل: شکست تاریخی الریان برابر استقلال

این سایت عربستانی نوشت: الریان در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا شکست سنگینی را متحمل شد و برابر نماینده ایران 5 گل دریافت کرد و نتوانست به مرحله گروهی راه پیدا کند.

تیم الریان توپ و میدان را در اختیار داشت اما نمی توانست خطری جدی خلق کند. الریان در خط دفاعی متزلزل بود و در خط حمله هم برنامه خاصی نداشت و تنها بی محابا حمله می کردند بدون آنکه خطر جدی را روی دروازه حریف خلق نمایند و همین باعث شد تا شکست سنگین و تحقیر آمیزی را تجربه نمایند و نماینده ایران به مرحله گروهی راه پیدا کند.

سایت کوره: روز غمگین فوتبال قطر

این سایت عربی هم نوشت: فوتبال قطر روز تلخی را تجربه کرد چرا که هم الریان و هم السیلیه برابر حریفان ایرانی خود تن به شکست دادند تا فوتبال قطر تنها دو نماینده در مرحله گروهی داشته باشد.

این سایت عربی در ادامه نوشت: اشتباهات کشنده باعث نابودی الریان در این ملاقات شد. شاید بدبین ترین طرفدار الریان هم پیش بینی نمی کرد که این تیم با 5 گل برابر استقلال تن به شکست دهد.

نخستین دلیل این شکست سنگین اشتباهات مرگبار بازیکنان الریان بود. خط دفاعی این تیم شب کابوس واری را تجربه کرد. خط دفاعی الریان هم در نیمه نخست و هم در نیمه دوم اشتباهات بدی داشت. دلیل دوم این شکست این بود که بازیکنان الریان به تیم حریف احترام نگذاشتند و آن گونه که بایسته و شایسته بود این ملاقات را جدی نگرفته بودند و همین باعث شد تا شکست سنگینی را تجربه نمایند.

در ادامه آمده است: تجربه بالای استقلال و حضور زیاد این تیم در لیگ قهرمانان آسیا یکی دیگر از دلایل شکست سنگین الریان بود. بازیکنان استقلال تجربه چنین بازی های را دارند. از دیگر دلایل شکست الریان گل خوردن در دقایق بسیار بد بازی بود. الریان هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم در همان ابتدا گل دریافت کرد تا شیرازه تیم از هم پاشیده گردد.

الریاضیه: شکست سنگینی که الریان را حذف کرد

این روزنامه عربستانی هم نوشت: الریان با شکست سنگینی که برابر استقلال تجربه کرد وداعی زود هنگام با لیگ قهرمانان آسیا داشت. الریان در این ملاقات توپ و میدان را در اختیار داشت اما نتوانست خطرات جدی خلق کند و این استقلال بود که از فرصت های خود به خوبی استفاده کرد و به دور بعد صعود کرد.

استقلال با این پیروزی با تیم های الوحده امارات، پلیس هوایی عراق و الاهلی عربستان همگروه شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 445

به "بازتاب شکست سنگین الریان در رسانه های عربی، تیم بدون هویت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازتاب شکست سنگین الریان در رسانه های عربی، تیم بدون هویت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید