والیبال کار سختی در المپیک دارد، تصمیم گیری برای انتخاب سرمربی سخت است

به گزارش دنیای راه راه، عضو هیئت رئیسه فدراسیون والیبال گفت: مردم از والیبال ایران در سال های آینده انتظار رشد جهانی دارند و امیدوارم در آینده دوباره شاهد اتفاقات خوش برای این رشته ورزشی باشیم.

والیبال کار سختی در المپیک دارد، تصمیم گیری برای انتخاب سرمربی سخت است

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دنیای راه راه از روابط عمومی فدراسیون والیبال، علی اصغر مونسان در نشست هیئت رئیسه فدراسیون که عصر امروز (سه شنبه) برگزار گردید، اضافه کرد: والیبال کار سختی در المپیک پیش رو دارد، چون سطح توقع مردم از این رشته ورزشی، بسیار بالاست.

وی با بیان این که مردم حاضر نیستند والیبال برابر هیچ تیمی نتیجه را واگذار کند، توضیح داد: پس از حضور مجدد داورزنی در فدراسیون والیبال، مردم توقع اوج گیری دوباره این رشته ورزشی را دارند و با توجه به مباحث مطرح شده در نشست هیئت رئیسه، تصمیم گیری برای انتخاب سرمربی جدید نیز کار سختی خواهد بود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون والیبال ادامه داد: مردم حتی توقع دارند تیم ملی والیبال ایران برابر تیم های اول و دوم دنیا نیز برنده مسابقه گردد و بنابراین، ریسک زیادی برای انتخاب سرمربی پیش رو دارید.

وی تاکید نمود: استفاده از مربیان عظیم دنیا، بار روانی خاص خود را برای موفقیت تیم ملی والیبال ایران به همراه خواهد داشت و نتیجه نگرفتن والیبال در المپیک، در هر شرایطی برای مردم مورد قبول نیست.

مونسان با یادآوری این که بازی های المپیک بسیار مهم است اما مردم والیبال را در سال های آینده نیز همراه با رشد جایگاهش در دنیا می خواهند، گفت: امیدوارم در آینده دوباره شاهد اتفاقات خوش برای این رشته ورزشی باشیم.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 769

به "والیبال کار سختی در المپیک دارد، تصمیم گیری برای انتخاب سرمربی سخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والیبال کار سختی در المپیک دارد، تصمیم گیری برای انتخاب سرمربی سخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید