خاتمه سرطان برای بیش از 7600 کودک

به گزارش دنیای راه راه، مدیرعامل موسسه خیریه محک گفت: بهبودی بچه ها مبتلا به سرطان یکی از بزرگ ترین دستاوردهای نیکوکاران این سرزمین در 30 سال فعالیت مؤسسه خیریه محک است. از این رو به رسم هر سال، در هفتم دی ماه، روز بچه ها بهبودیافته از سرطان محک، خبر خوب بهبودی بیش از 7600 نفر از قهرمانان کوچک محک را به اطلاع تمامی بیماران مبتلا به سرطان، خانواده های آنها، نیکوکاران، پزشکان، متخصصان و نیکوکاران کشورمان می رسانیم.

خاتمه سرطان برای بیش از 7600 کودک

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، آراسب احمدیان، مدیر عامل محک با تأکید بر افزایش آمار بهبودی بچه ها مبتلا به سرطان محک در یک سال گذشته گفت: محک در تمامی سال های فعالیت خود با همراهی تمامی اقشار جامعه، ارائه خدمات درمانی و حمایتی به همه بچه ها مبتلا به سرطان در تمامی نقاط کشور را مهم ترین مأموریت خود دانسته و در آستانه 30 سالگی این مؤسسه افتخار اطلاع رسانی خبر خوب بهبودی بیش از 7600 نفر از بچه ها مبتلا به سرطان تحت حمایت آن را به جامعه مدنی ایران دارد.

وی با اشاره به اهمیت درمان بچه ها مبتلا به سرطان در هر شرایطی ادامه داد: در حال حاضر بیش از 20 هزار کودک مبتلا به سرطان تحت حمایت محک، مراحل درمان خود را در بیمارستان های دولتی و دانشگاهی سراسر کشور ادامه می دهند که تأمین هزینه دارو و درمان، ایشان را به روزهای خوش سلامتی و بهبودی نزدیک می کند.

مدیرعامل محک با بیان آنکه سرانه هزینه درمان بچه ها مبتلا به سرطان در هشت ماهه سال 99 با 27 درصد رشد نسبت به هشت ماهه سال 98 روبرو بوده است، افزود: محک با همراهی نیکوکارانش در تلاش است تا خانواده های بچه ها مبتلا به سرطان با نگرانی کمتری تنها به درمان فرزند خود فکر و بچه ها راستا سخت مبارزه با بیماری را شادمانه تر طی کنند. درست است که در شرایط حال حاضر، پیمودن این راستا سخت تر از گذشته شده است، اما این سازمان با پذیرش شرایط و ایجاد راه چاره برای تغییرات همراستا با تحولات پیش رو، این راه پر چالش را طی می کند. امید داریم با حضور و حمایت نیکوکاران این سرزمین، تخصص گرایی، خردجمعی و استفاده از تمام ظرفیت ها، شایسته ترین خدمات درمانی و حمایتی را به بچه ها مبتلا به سرطان سرزمین مان تا رسیدن آنها به روزهای سلامتی ارائه کنیم.

بنابراعلام روابط عمومی محک، احمدیان در انتها گفت: از تمامی نیکوکارانی که دغدغه حمایت از بچه ها مبتلا به سرطان را دارند و با نیت خیرخواهانه خود قهرمانان کوچک محک را در راستا مبارزه با سرطان همراهی می کنند، سپاسگزاریم؛ راستا درمان سرطان، راستای طولانی است که پیمودن آن جز با حمایت نیکوکاران سرزمین مان میسر نمی شود. امیدوارم با تداوم این همراهی در آینده ای نه چندان دور بهبودی تعداد بیشتری از قهرمانان کوچک محک را به همگان مخابره کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 1136

به "خاتمه سرطان برای بیش از 7600 کودک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه سرطان برای بیش از 7600 کودک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید