سلامتی و پزشکی

تماس تلفنی اردوغان و مرکل با محور مقابله با کرونا

رئیس جمهور ترکیه و صدراعظم آلمان در تماسی تلفنی درباره همکاری جهت مقابله با کرونا و مسائل پیرامون غرب آسیا گفت وگو کردند.

18 تیر 1399

خبر خوش نوبخت برای کادر درمان

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: بخشی از معادل ریالی اعتبار یک میلیارد یورویی مقابله با کرونا تخصیصی از صندوق توسعه ملی به حساب خزانه واریز شد.

14 تیر 1399

اسامی شهر های شرایط سفید کرونا؛ 61 شهر همچنان در شرایط قرمز!

روز سی بهمن سال گذشته از سوی وزرات بهداشت اعلام شد که آزمایش مربوط به دو نفر با علائم کرونا مثبت بوده است و به این ترتیب پای این ویروس منحوس به کشور ما باز شد.

11 تیر 1399

اقداماتی برای عبور از کرونا با کتاب

مدیرعامل موسسه خانه کتاب از راه اندازی پویش موضوعی با کتاب کرونا را شکست می دهیم و چند اقدام دیگر اطلاع داد.

11 تیر 1399

اظهارنظر غیرمنتظره رئیس جمهور برزیل درباره احتمال ابتلا به کرونا

رئیس جمهور برزیل در اظهارنظری غیرمنتظره گفت که احتمالاً قبلاً به کرونا مبتلا شده و وجود پادتن در بدن او می تواند این مسئله را روشن کند.

10 تیر 1399

خبرنگاران اعلام منع آمدوشد 4 روزه در ترکیه برای مقابله با کرونا

تهران- خبرنگاران- ترکیه همزمان باآغاز ماه مبارک رمضان چهار روز منع آمدو شد برای مقابله با شیوع کووید19 بیان کرد.

9 تیر 1399

دانشمندان با نخاع موش صحرایی روبات زیستی ساختند

دانشمندان دانشگاه ایلینویز در آمریکا با استفاده از نخاع موش صحرایی و یک بافت عضلانی مهندسی شده یک روبات بیوهیبریدی ساختند.

7 تیر 1399

شکایت ایالت میسوری از پکن پوچ و فاقد ارزش های قانونی است

به گزارش خبرنگاران به نقل از یورونیوز، وزارت خارجه چین امروز چهارشنبه تنظیم دادخواست از سوی دادستان ایالت میسوری در آمریکا علیه این کشور را پوچ و فاقد ارزش های قانونی دانست.

6 تیر 1399

برای خرید آپارتمان در مارلیک کرج چه هزینه ای باید پرداخت کنیم؟

کرج نزدیک ترین شهر به تهران است. همین موضوع باعث می گردد این شهر موردتوجه بسیاری از افراد برای سکونت قرار بگیرد. نزدیکی به پایتخت و وجود راه های ارتباطی در دسترس مانند مترو، دلیل دیگری برای این است که افراد به جای زندگی در تهران به فکر زندگی در این شهر...

3 تیر 1399

تازه ترین آمار کرونا در ترکیه

وزارت بهداشت ترکیه امروز (یک شنبه) آخرین آمار ابتلا به کرونا در این کشور را گفت.

2 تیر 1399

خسارت سرمازدگی به کشاورزان تبریزی اعلام شد

مدیر جهادکشاورزی شهرستان تبریز گفت: سرمازدگی های اخیر در شهرستان تبریز حدود 20 تا30 درصد از باغ ها و مزارع(شامل 10 هکتار) خسارت وارد کرد که گزارش اولیه آن نیز اعلام شد.

2 تیر 1399

زمان شروع لیگ برتر تعیین شد

یکی از ناظران فدراسیون فوتبال از شروع مسابقات لیگ برتر در تیرماه اطلاع داد.

1 تیر 1399

خبرنگاران گزارش سایت روسی از عمل جراحی کریمی

تهران- خبرنگاران- یک سایت روسی در خصوص عمل جراحی ملی پوش تیم کشتی آزاد گزارش داد.

31 خرداد 1399

کرونا ، شمار مبتلایان در ترکیه از مرز 100 هزار نفر گذشت

علی رغم اعمال تدابیر سختگیرانه دولت ترکیه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، فرایند افزایشی تعداد مبتلایان در این کشور ادامه دارد.

29 خرداد 1399

خبرنگاران منابع بانکی کردستان بیش از 39 درصد رشد یافت

سنندج - خبرنگاران - معاون هماهنگی امور مالی و توسعە منابع استاندار کردستان گفت: منابع بانکی استان در سال گذشته 39.04 درصد رشد داشت که نشان از عملکرد مناسب بانک ها در این زمینه بوده است.

28 خرداد 1399

آلمان کوشش چین برای اعمال نفوذ در گزارش مدیریت کرونا را تائید کرد

آلمان کوشش دیپلمات های چینی برای ترغیب کارمندان دولتی این کشور به تبلیغ برای مثبت جلوه دادن مدیریت بحران کرونا در چین را تائید کرد. نشریه ولت گزارش داد که وزارت خارجه آلمان از ماه مارس در جریان این کوشش ها بوده است.

27 خرداد 1399

زمستان در مونترال

علیرغم بادهای سرد و بارش برف، فصل زمستان یکی از هیجان انگیزترین فصل های سال در کاناداست. زمستان می تواند برای دانشجویان بین المللی فرصت ها و چالش هایی را فراهم کند. شهرهای کانادا اغلب فعالیت های هیجان انگیز و فستیوال های جذابی را برای زمستان تدارک می...

27 خرداد 1399

جشنواره فروش اینترنتی ماه رمضان

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت از برگزاری جشنواره فروش اینترنتی اقلام مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: تولید کالاهای اساسی و اقلام پرمصرف مورد نیاز مردم در ایام ماه مبارک رمضان، بدون وقفه ادامه خواهد داشت.

26 خرداد 1399

فروش عینک های تشخیص دهنده بیماری کرونا توسط چینی ها

در بحبوحه شیوع و گسترش بیماری کرونا بسیاری از شرکت ها هستند که کوشش می نمایند از شرایط موجود بهترین استفاده را برای فروش محصولات خود داشته باشند. یکی از این شرکت ها یک استارت آپ چینی است که عینک های تشخیص دهنده کرونا را به فروش می رساند.

26 خرداد 1399

اخذ گواهینامه ISO10004 توسط شرکت خبرنگاران

گواهینامه ایزو 10004 توف نورد، استاندارد پایش رضایت مشتریشرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی خبرنگاران پیروز به کسب گواهینامه ISO10004 (سیستم مدیریت در پایش و اندازگیری رضایت مشتری) شده است. این مجموعه گردشگری با اولویت قرار دادن رضایت مشتریان خود همیشه در...

24 خرداد 1399
تعداد: (163)