بازگشت حالت Blood Money به بازی Call of Duty Warzone

به گزارش دنیای راه راه، شرکت اکتیویژن با انتشار پستی جزییات بروزرسانی جدید بازی Warzone را بیان کرد.

بازگشت حالت Blood Money به بازی Call of Duty Warzone

به گزارش خبرنگار ، توسعه دهنده بازی Call of Duty Modern Warfare و Warzone به تازگی اعلام نموده است که بروزرسانی جدید Warzoneهم اکنون در دسترس گیمرهای PS4، Xbox One و پلتفرم کامپیوتر قرار گرفته است و گیمرهای این سه کنسول می تونند بازی خود را بروزرسانی نمایند. اصلی ترین تغییر اعمال شده در این نسخه از بازی Warzone، اضافه شدن حالت جدید Blood Money Mode به این عنوان است. علاوه بر این کاربران در حالت جدید این بازی می توانند به حالت های جدید Gunfight 3v3 که در آن صرفا گیمر امکان استفاده از اسلحه اسنایپر را دارد، حالت One in the Chamber و زمین Realism دسترسی پیدا نمایند.

اضافه شدن حالت One in Chamber یکی از مهم ترین موارد اضافه شده به بازی در این بروزرسانی است چرا که بسیاری از گیمرهای Call of Duty با این حالت آشنایی کامل دارند. در این حالت گیمرها امکان انتخاب اسلحه ندارند و به صورت تصادفی برای آن های یک سلاح انتخاب می گردد که تعداد مشخصی گلوله دارد و گیمر برای بدست آوردن گلوله های بیشتر باید سایر گیمرهای موجود در زمین بازی را از بین ببرد. علاوه بر این اکتیویژن تایید کرد که در بروزرسانی جدید این بازی حال Blood Money برای بار دیگر به آن اضافه شده است و گیمرها می توانند صرفا با دریافت بروزرسانی جدید بازی Warzone ، به حالت مذکور دسترسی داشته باشند.

بروزرسانی های فعلی که برای بازی Warzone عرضه می شوند همگی جزو بروزرسانی های فصل چهارم این بازی هستند به همین دلیل اکتیویژن اعلام نموده است که کاربران نگران فضای ذخیره سازی هارد دیسک خود نباشد چرا که بروزرسانی های اخیر این بازی همگی جایگزین بروزرسانی های قبلی می شوند و حجم زیادی از دستگاه کاربر اشغال نخواهد شد. گفتنی است که در بروزرسانی اخیر عنوان مذکور بسیاری از ایرادات رفع شده اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 28 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 797

به "بازگشت حالت Blood Money به بازی Call of Duty Warzone" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت حالت Blood Money به بازی Call of Duty Warzone"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید