صدور اسناد اراضی ملی باید تا بهمن ماه تمام گردد

به گزارش دنیای راه راه، حسن بابایی با توجه به اجرای طرح جامع کاداستر، گفت: تا بهمن ماه باید صدور اسناد اراضی ملی تمام گردد.

صدور اسناد اراضی ملی باید تا بهمن ماه تمام گردد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، حسن بابایی در جلسه آنالیز عملکرد کاداستر، با تمام واحد های ثبتی کشور که به صورت وبینار برگزار گردید با تقدیر از عملکرد های کاداستر اراضی ملی و مختومه کردن پرونده های واحد های اجرای اسناد رسمی، اعلام کرد: مختومه کردن پرونده های دوایر اجرای اسناد رسمی قانونی و با پرهیز از آمارسازی باشد.

وی اضافه نمود: هیأت های حل اختلاف نیز لازم است برای حل پرونده ها اهتمام و کوشش بیشتری داشته باشند.

بابایی با اشاره به اینکه برنامه های عملیاتی سازمان ثبت در سال 1401 باید در چهار بازه زمانی ارایه گردد، اظهار کرد: برنامه های عملیاتی سازمان در سال آینده درباره شاخص های اصلی تا انتهای بهمن و ابتدای اسفند باید جمع بندی و برای چهار بازه زمانی سال آینده ارائه گردد.

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اشاره به حفظ تکریم ارباب رجوع، گفت: رعایت حقوق ارباب رجوع لازم است و بازدید میدانی مدیران و روسا در واحد های ثبتی باید در دستور کار قرار گیرد.

وی بعلاوه بر هوشمند سازی فرآیند های سازمان ثبت تاکید و اعلام کرد: در راستای هوشمندسازی فرآیند ها لازم است تا داده آمایی ها انجام و پرونده ها از روی میز کارکنان جمع آوری گردد.

بابایی ارتقای سلامت اداری و پیشگیری از معضلات ثبتی را از اولویت های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور عنوان و تاکید نمود: نظارت و بازرسی در اولویت قرار گیرد.

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با توجه به اجرای طرح جامع کاداستر، گفت: تا بهمن ماه باید صدور اسناد اراضی ملی تمام گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 بهمن 1400 بروزرسانی: 21 بهمن 1400 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 1679

به "صدور اسناد اراضی ملی باید تا بهمن ماه تمام گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور اسناد اراضی ملی باید تا بهمن ماه تمام گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید