قربانی: از حرف های پیروانی خنده ام می گیرد، با قلعه نویی مشکل داری، پای استقلال را وسط نکش

به گزارش دنیای راه راه، بازیکن پیشین استقلال با بیان اینکه از صحبت های مدیر تیم پرسپولیس خنده ام می گیرد گفت: اگر پیروانی زورش به قلعه نویی نمی رسد، نباید پای استقلال را پیش بکشد .

قربانی: از حرف های پیروانی خنده ام می گیرد، با قلعه نویی مشکل داری، پای استقلال را وسط نکش

پیروز قربانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره اظهارات افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره قهرمانی استقلال در سال 88-87، گفت: آقای پیروانی! این حرف ها زشت است و خجالت بکشید. ما به خاطر اینکه پیشکسوت پرسپولیس هستید، به شما احترام می گذاریم. چرا به کارتان نمی رسید؟

وی اضافه نمود: برای پیروانی متاسفم که در 10 سال گذشته گیر کرده است. پیروانی از من بزرگ تر است و در شخصیتم نیست که بخواهم پاسخ او را بدهم ، اما از حرف های او خنده ام می گیرد. اگر دوست دارید 4 نفر از شما مصاحبه بگیرند و در رسانه ها باشید، ماجرایش فرق می کند، اما این کارها را رها کنید.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال با انتقاد از اظهارات پیروانی شرح داد: یاد گرفته ایم به پیشکسوت خود احترام بگذاریم. آقای پیروانی! حرمت آن باشگاهی که برایش بازی کردی و کار می کنی را نگه دار. من و امثال من راحت می توانیم درباره شما و گذشته تان صحبت کنیم، اما یاد گرفتیم به بزرگ ترمان احترام بگذاریم.

قربانی اعلام نمود: اگر با امیر قلعه نویی مشکل دارید، رو در رو مشکل تان را حل کنید، چرا اسم استقلال را مطرح می کنید؟ اگر زورتان به قلعه نویی نمی رسد، کاری به استقلال نداشته باشید. ما هم می توانیم درباره خیلی از مسائل فوتبال صحبت هایی را مطرح کنیم.

وی با اشاره به اینکه پیروانی با مطرح کردن مکتب ناصر حجازی و امیر قلعه نویی به نوعی دنبال ایجاد تنش بین استقلالی هاست، گفت: فوتبال ایران پیشرفت نمی کند، چون یکسری ها در گذشته گیر کرده اند. سال 2020 هستیم و برخی ها دنبال خرید آپارتمان در مریخ هستند، اما در ایران یکسری در چند سال گذشته سیر می کنند. در این فوتبال همدیگر را می شناسیم و خیلی چیزها می دانیم، اما قرار نیست هر چیزی را مطرح کنیم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال یادآور شد: فدراسیون فوتبال کمیته ای به نام کمیته اخلاق دارد، بهتر است مسائل خود را آنجا مطرح کنید، شاید با رفتن شما به این کمیته به یکسری پرونده ها که در شلوغی فوتبال ماست مالی شد، رسیدگی شود. آقای پیروانی! لطفا حرمت باشگاهی که در آن حضور داری را نگه دار.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 683

به "قربانی: از حرف های پیروانی خنده ام می گیرد، با قلعه نویی مشکل داری، پای استقلال را وسط نکش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قربانی: از حرف های پیروانی خنده ام می گیرد، با قلعه نویی مشکل داری، پای استقلال را وسط نکش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید