ونتورا: مقابل آلمان مجبوریم تاکتیک بازی مان را تغییر دهیم

به گزارش دنیای راه راه، سرمربی تیم ملی ایتالیا با اعتراف به قدرتمندتر بودن ژرمن ها نسبت به تیم تحت راهنمایی خود، اعتراف کرد که برابر این تیم ضروری است با تاکتیکی متفاوت از بازی برابر لیختن اشتاین، تیمش را به میدان بفرستد.

ونتورا: مقابل آلمان مجبوریم تاکتیک بازی مان را تغییر دهیم

با آلمان تور قیمت از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش دنیای راه راه، تیم ملی ایتالیا شب گذشته (شنبه) در اولین باری که تحت راهنمایی جامپیرو ونتورا با سیستم 4-2-4 بازی کرد، پیروز شد میزبانش لیختن اشتاین را در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 شکست دهد و به خاطر این تغییر تاکتیکی مورد تحسین نهاده شد.

ایتالیایی ها سه شنبه شب در دیداری سخت تر و البته محبت آمیز در استادیوم سن سیرو میزبان تیم ملی آلمان هستند و ونتورا می گوید که مجبور است برای آن بازی تیمش را با تاکتیکی متفاوت به میدان بفرستد.

او در یک نشست خبری به دنیای راه راه گفت: مسلماً آلمان در حال حاضر نسبت به ما تیم قوی تری است و ما نمی توانیم برابر این تیم به همان شیوه ای بازی کنیم که برابر لیختن اشتاین بازی کردیم. این تیم با کیفیت است و بازی اش مخصوصاً در فاز دفاعی نظم دارد. پس برای ما استفاده دوباره از تاکتیک 4-2-4 برابر این تیم کار سختی است. من نمی خواهم اعتمادبه نفس تیمم را پایین بیاورم، اما واقعیت این است که آلمان شرایط بهتری نسبت به ما دارد و یک روز هم بیشتر استراحت نموده است.

سرمربی پیشین تورینو اضافه کرد: برای ما شاید بهتر بود که در این مقطع با حریفی ضعیف تر از آلمان روبه رو شویم تا بتوانیم به عملکرد تیم مان ثبات بدهیم. تیم ما پتانسیل دستاوردی مهم را دارد، اما الزاماً نباید انتظار داشت که این کار را برابر آلمان انجام دهیم. برای این بازی تغییراتی در تیم مان اعمال خواهیم کرد. من هنوز چیزی به عنوان یک ترکیب اصلی معین ندارم. بازی برابر آلمان در وهله اول و مهم تر از هر چیز برای ما یک ضیافت است، پس هر نتیجه ای که در این بازی رقم بخورد روی فرایند آماده سازی ما تأثیر نخواهد گذاشت. در مدت زمانی کوتاه، تیم ملی ایتالیا در جایگاهی خواهد بود که دستاوردی مهم کسب کند. شاید من در آن مقطع سرمربی این تیم نباشم، اما حداقل می دانم که در آن پیروزیت سهیم بوده ام.

منبع: تسنیم
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 424

به "ونتورا: مقابل آلمان مجبوریم تاکتیک بازی مان را تغییر دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ونتورا: مقابل آلمان مجبوریم تاکتیک بازی مان را تغییر دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید