کاشانی: صادقی سرمایه سایپاست و به کار او اعتماد کامل دارم

به گزارش دنیای راه راه، مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: به عملکرد. ابراهیم صادقی و همکارانش اعتماد کامل دارم.

کاشانی: صادقی سرمایه سایپاست و به کار او اعتماد کامل دارم

به گزارش خبر گزاری دنیای راه راه و به نقل از روابط عمومی باشگاه سایپا، با دستور ستاد مبارزه با کرونا مبنی بر از سرگیری مسابقات ورزشی و صدور مجوز تمرینات تیم های باشگاهی از سوی سازمان لیگ برتر فوتبال ایران، امروز نارنجی پوشان اولین تمرین خود را بعد از گذراندن تعطیلی بلندمدت با رعایت دستورالعمل های بهداشتی شروع کردند.

جلسه تمرینی امروز با نشست صمیمانه حبیب کاشانی، مدیرعامل باشگاه سایپا با اعضای تیم فوتبال بزرگسالان شروع شد.

در این نشست صمیمانه که بارعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک توسط تمامی اعضای حاضر در جلسه برگزارشد. حبیب کاشانی، مدیرعامل باشگاه سایپا ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران عزیز و تبریک عید سعیدفطر گفت: لیگ سال جاری و بازی های شما را زیر نظر داشته ام و از کمیت و کیفیت کار و اجحاف هایی در حق تان که دلیل صندلی امروزتان در جدول است، بخوبی آگاه هستم.

وی با اشاره به اهمیت تیم فوتبال بزرگسالان و تمام تلاش مدیریت باشگاه در حمایت اقتصادی و معنوی از این تیم، ادامه داد: شما دارای پتانسیل بسیار بالایی هستید و باید با اراده و همدلی بیشتر، آینده ای شایسته برای مجموعه سایپا و خودتان رقم زنید.

کاشانی با تاکید بر حمایت از سرمربی و کادرفنی گفت: ابراهیم صادقی، سرمایه سایپاست و به کار او و کادرش در این تیم اعتماد کامل دارم.

در انتها این جلسه صمیمانه، اعضای تیم فوتبال و مجموعه سایپا با ذکر نام مولای متقیان حضرت امام علی(ع)، برای ادامه موفقیت آمیز در لیگ برتر هم پیمان شدند.

نارنجی پوشان با حضور در زمین شماره یک مجموعه سایپا، زیر نظر کادرفنی با رعایت پروتکل های بهداشتی به انجام کارهای سبک دویدن و کار با توپ در اولین جلسه تمرینی گروهی بعد از تعطیلی طولانی بلندمدت جام نوزدهم پرداختند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 749

به "کاشانی: صادقی سرمایه سایپاست و به کار او اعتماد کامل دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاشانی: صادقی سرمایه سایپاست و به کار او اعتماد کامل دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید