تور دبی: اسکوچیچ: شرایط آب و هوایی امارات کار را سخت نموده است

به گزارش دنیای راه راه، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید شرایط آب و هوایی امارات کار را برای تیمش سخت نموده است.

تور دبی: اسکوچیچ: شرایط آب و هوایی امارات کار را سخت نموده است

با تور دبی در زیباترین سواحل خلیج فارس استراحت کنید و شهری پر زرق و برق، بین‌المللی و پیشرفته را سیاحت کنید.

به گزارش خبرنگاران، دراگان اسکوچیچ درباره آخرین شرایط تیم ملی فوتبال ایران پیش از بازی برابر امارات اظهار کرد: بازی های اول در هر اردو بسیار مهم است چون بازیکنان با شرایط متفاوتی به اردو می رسند. در اردو قبلی هم همین شرایط بود و بازیکنان لژیونر فقط دو روز قبل از بازی به جمع ما اضافه شدند. نکته مهم این است که بازیکنان لژیونر در شرایط مسابقه قرار دارند و اما بازیکنان داخلی چنین شرایطی ندارند.

وی اضافه کرد: مشکل بعدی ما این است که ساعت خواب بازیکنان به هم می ریزد چون بازیکنان از کشورهای مختلف به امارات می آیند. شرایط آب و هوایی هم اینجا خوب نیست اما اینها بهانه ای برای ما نیست.

او همچینین ادامه داد: همه چیز در شرایط ایده آل است اما شرایط آب و هوایی خوب نیست. با این حال هرکاری از دست ما بر می آید انجام داده ایم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بعلاوه توضیح داد: این اتفاق خوبی است که به ما اعتماد دارند و همواره به بازیکنان می گویم شما نماینده یک کشور هستید.

وی درباره فهرست تیم ملی هم گفت: همه چیز تحت کنترل است و باید فهرست هم تغییر می کرد. همه کسانی که در فهرست نیستند این شانس را دارند در اردوهای بعدی به جمع ما اضافه شوند.

او درباره شرایط تیم ملی امارات هم گفت: آنها دو بازیکن برزیلی اصل دارند که در ترکیب تیمشان از آنها استفاده می نمایند. با این حال ما احترام زیادی برای آنها قائل هستیم و به تیم خودمان فکر می کنیم. تمرکز ما الان برای بازی اول است و بعد از آن به بازی برابر کره فکر می کنیم. ما بازی های قبلی را بردیم اما در فوتبال حافظه وجود ندارد و باید به بازی آینده فکر کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 مهر 1400 بروزرسانی: 30 مهر 1400 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 1559

به "تور دبی: اسکوچیچ: شرایط آب و هوایی امارات کار را سخت نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور دبی: اسکوچیچ: شرایط آب و هوایی امارات کار را سخت نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید