اعتبار تکمیل ساختمانی در دانشگاه شهید بهشتی از منابع صندوق توسعه ملی نبوده است

به گزارش دنیای راه راه، تهران (پانا)-روابط عمومی ریاست جمهوری به طرح بعضی ادعاها در مورد تخصیص اعتبار برای تکمیل یک ساختمان دانشگاه شهید بهشتی تاکید نمود اعتبار مورد نظر به هیچ وجه از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی نبوده و ارتباطی با اعتبارات مصوب مبارزه با کرونا از محل صندوق توسعه ملی ندارد.

اعتبار تکمیل ساختمانی در دانشگاه شهید بهشتی از منابع صندوق توسعه ملی نبوده است

جهت دریافت خدمات پتینه کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، روابط عمومی ریاست جمهوری در پی طرح بعضی ادعاهای خلاف واقع در مورد تخصیص اعتبار برای تکمیل یک ساختمان متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در تهران با صدور اطلاعیه ای تاکید نمود: اعتبار مورد نظر برای تکمیل ساختمان دانشکده فناوری های نوین دانشگاه شهید بهشتی تخصیص پیدا نموده است که در سال های گذشته نیز دارای ردیف بودجه بوده است. ساختمان مورد نظر هم اکنون محل استقرار مرکز افکارسنجی، کالج بین الملل، مرکز تحقیقات نانو و دانشکده فناوری است.

روابط عمومی ریاست جمهوری توضیح داد: تخصیص اعتبار برای تکمیل ساختمان مورد نظر به درخواست شخص وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با دستور رییس جمهوری صورت گرفته است.

در این اطلاعیه آمده است: اعتبار موردنظر به هیچ وجه از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی نبوده و ارتباطی با اعتبارات مصوب مبارزه با کرونا از محل صندوق توسعه ملی ندارد. در سال های گذشته نیز در موارد متعددی با فرایند مشابه، اعتباراتی به دانشگاه های مختلف کشور تخصیص پیدا نموده است.

بر اساس این اطلاعیه رییس جمهوری در طول ماه های گذشته یاری های فراوانی به بخش بهداشت و درمان و دانشگاه های علوم پزشکی نموده اند از این جمله می توان یاری به طرح جدید بیمارستان امام خمینی(ره)، یاری به بیمارستان فیروزآبادی، یاری 50 میلیاردی به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یاری 200 میلیاردی اخیر به این وزارتخانه و یاری های ایشان به بیمارستان های شهریار، اصفهان و موارد دیگر اشاره نمود این اقدامات جزو فعالیت های هفتگی و گاهی روزانه رییس جمهوری است.

روابط عمومی ریاست جمهوری توضیح داد: ادعای مطروحه در مورد عضویت دختر رییس جمهوری در هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی کذب است و همانطور که دانشگاه پیش از این نیز شرح داده است، ایشان طرح نیروی انسانی را براساس تعهدات خود در این دانشگاه می گذراند و اگر بخواهند به هیات علمی تبدیل شرایط شوند باید همانند سایر داوطلبان در فراخوان شرکت نمایند و این فراخوان در منظر دید عموم خواهد بود.

این اطلاعیه می افزاید: در شرایطی که کشور تحت فشار بی سابقه تحریم های خارجی و عواقب ناشی از همه گیری کرونا اداره می گردد، حداقل انتظار از اصحاب رسانه و کسانی که مسئولیت رسمی دارند، این است که طرح ادعاهای بی اساس و مطالب سست امنیت روانی جامعه را خدشه دار ننمایند.

در این اطلاعیه آمده است: بدیهی است با توجه به اینکه به موجب این شایعه سازی ارگان های متعدد از جمله ریاست جمهوری، وزارت بهداشت، دانشگاه شهید بهشتی و سازمان برنامه و بودجه مورد تهمت و افترا قرار گرفته اند، حق پیگیری حقوقی این مساله برای دولت محفوظ است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 986

به "اعتبار تکمیل ساختمانی در دانشگاه شهید بهشتی از منابع صندوق توسعه ملی نبوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتبار تکمیل ساختمانی در دانشگاه شهید بهشتی از منابع صندوق توسعه ملی نبوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید