اقدام بحث برانگیز کیمیا علیزاده در اینستاگرام

به گزارش دنیای راه راه، خبرنگاران: کیمیا علیزاده یکی از معروف ترین ورزشکاران تاریخ ایران است. او به واسطه مدالی که در بازی های المپیک به دست آورد تبدیل شد به اولین زن تاریخ ورزش ایران که توانسته در المپیک کسب مدال کند.

اقدام بحث برانگیز کیمیا علیزاده در اینستاگرام

به گزارش خبرنگاران، این موضوع تنها موردی نیست که کیمیا را بسیار مطرح نموده، چون او اندکی بعد از کسب مدال، از ایران مهاجرت و پناهنده آلمان شد. این اتفاق در حالی رخ داد که رسانه های اروپایی توجه زیادی به این مورد نشان داده و مهاجرت این ورزشکار ایرانی را برجسته کردند. رفتن کیمیا از ایران، اما چندان بدون و حرف وحیدث نبود؛ از همان روز نخست شایعه شد که او به خواست همسرش مهاجرت نموده و خودش چندان رغبتی نداشته است. این مورد، اما با واکنش کیمیا روبرو و این موضوع را تکذیب کرد.

با این حال در ایران، بسیاری از رسانه ها نقش همسر او را در مهاجرتش پررنگ توصیف کردند. این موضوع از آن جهت اهمیت دارد که حالا کیمیا به تازگی دو اقدام بحث برانگیز در اینستاگرام داشته که برایش شایعات مختلفی به همراه داشته است؛ اولین آن ها مربوط به انتشار پستی با لباس عروسی است که با متنی عجیب به ماجرای طلاق احتمالی اش دامن زده است. این طلاق احتمالی در یکی دو سایت ایرانی هم در چند روز گذشته بازتاب داشته است. مورد جدیدتر، ولی مربوط به پاک کردن تصاویر همسر سابق در اینستاگرام است. اقدامی که مباحث تازه ای به همراه داشته است. با وجود چنین موضوعاتی هنوز به طور رسمی خبری از کیمیا درباره شایعات اتفاق افتاده مطرح نشده است.

منبع: فرارو
انتشار: 12 مرداد 1401 بروزرسانی: 12 مرداد 1401 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 1834

به "اقدام بحث برانگیز کیمیا علیزاده در اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام بحث برانگیز کیمیا علیزاده در اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید