تا ابد همراه مهدی طارمی هستیم

به گزارش دنیای راه راه، ویتور برونو، دستیار کونسیسائو در تیم پورتو در فضای مجازی به دفاع از طارمی و په په پرداخت.

تا ابد همراه مهدی طارمی هستیم

مربی 39 ساله پرتغالی گفت: من باور نمی کردم وقتی این صحنه غم انگیز را دیدم. آن هم در شبکه تلویزیونی که بیشتر از همه آن را دوست دارم و دنبال می کنم. ما باید به یاد داشته باشیم که مهدی طارمی پیش از رسیدن به پورتو با 2 مربی پرتغالی یعنی کی روش و کاروالهال کار کرده بود.

ویتور برونو افزود: طارمی و په په انسانیت و حرفه ای بودن خود را به همه نشان داده است. متاسفانه اکنون زمانه به گونه ای شده است که چنین حمله هایی صورت می گیرد. چند روز پیش په په نیز مورد حملات قرار گرفته بود.

وی گفت: من فقط در دفاع از مردان و ورزشکارانی که خوب آن ها می شناسم صحبت نمی کنم، بلکه علیه سبکی و بی شرمی که در جامعه ما با هجمه به شخصیت مردم آغاز می شود و در این مورد خاص در فوتبال ما، صحبت می کنم. صرف نظر از ترجیحات و علاقه های باشگاهی، وظیفه ما این است که به فرهنگ ورزشی متفاوت و آموزش بهتر نسل های نو کمک کنیم. اینجا، در این خانه، ما همیشه همراه په په و طارمی خواهیم بود.

مهدی طارمی پس از دیدار پ1ورتو مقابل استوریل با سوالات بی ربط خبرنگار پرتغالی روبرو شد و به همین دلیل مصاحبه را ناتمام ترک کرد. خبرنگار اصرار داشت که او در بازی مقابل اتلتیکو تمارض کرده که این موضوع ناراحتی طارمی را به همراه داشت.

پیش از این، کونسیسائو، شهردار پورتو و دیگر افراد پرتغال از طارمی حمایت کردند.

منبع: فرارو
انتشار: 5 مهر 1401 بروزرسانی: 5 مهر 1401 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 1869

به "تا ابد همراه مهدی طارمی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تا ابد همراه مهدی طارمی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید