موافقت مهدی طارمی با پیشنهاد اولیه میلان؛ قرارداد 4 ساله؟

به گزارش دنیای راه راه، مهدی طارمی مهاجم 30 ساله فوتبال ایران و باشگاه پورتو پرتغال یک قدم دیگر به میلان ایتالیا نزدیک شد. میلان از مدت ها پیش طرح جذب طارمی را در دستور کار واقع شده است و طبق گزارش برخی از خبرنگاران جابجایی فوتبال اروپا، مهاجم ایران یک قدم دیگر به روسونری نزدیک شده است.

موافقت مهدی طارمی با پیشنهاد اولیه میلان؛ قرارداد 4 ساله؟

طارمی هنوز یک فصل دیگر با پورتو قرارداد دارد و مبلغ درخواستی این باشگاه پرتغالی برای صدور رضایتنامه، مهمترین مانع انتقال بازیکن ایران به ایتالیا محسوب می گردد.

با این حال ساشا تاوولیری یکی از خبرنگارانی که در روز های گذشته پیگیر اخبار طارمی بوده است، در تازه ترین خبر خود مدعی شد میلان به صورت شخصی با طارمی به توافق اولیه دست یافته است.

این خبرنگار گفت: طارمی با میلان برای عقد قرارداد 4 ساله به توافق رسید. اکنون مذاکرات به صورت معین با پورتو ادامه دارد تا به زودی یک پیشنهاد رسمی برای مهاجم ایرانی پیدا گردد.

متئو مورتو روزنامه نگار ایتالیایی هم یکی از منابع خبری درباره سرنوشت مذاکرات طارمی و میلان در روز های اخیر بوده است. مورتو شب گذشته هم گزارش جدیدی درباره این پرونده منتشر کرد و نوشت:

ماجرای طارمی - میلان

* اولین پیشنهاد ایتالیایی ها که نزدیک به 13 میلیون یورو بود، رد شد.

* پورتو 25 میلیون یورو درخواست می نماید.

* تماس های دیگری بین باشگاه ها برای نزدیک شدن وجود خواهد داشت: چیزی قریب الوقوع نیست.

* میلان نمی خواهد بیش از 20 میلیون یورو بپردازد. مهاجم قبلاً - به پیشنهاد میلان - پاسخ مثبت داده است.

* مهدی طارمی به علت داشتن پاسپورت غیر اتحادیه اروپا، با ورودش به میلان جلوی انتقال ساموئل چوکوئزه را می گیرد.

علاوه بر این باز شدن پای ژرژ مندس مدیر برنامه سرشناس دنیا به بحث انتقال طارمی به میلان هم شب گذشته سر و صدای زیادی به پا کرد؛ خبری که البته چند روز پیش هم به وسیله جان لوکا دی مارتزیو خبرنگار سرشناس ایتالیایی عنوان شده بود. مدیران باشگاه میلان، مندس را که نفوذ گسترده ای در میان باشگاه های اروپایی از جمله پرتغالی ها دارد واسطه نموده اند تا شرایط را برای خرید طارمی تسهیل کند.

به نظر می رسد باشگاه پورتو که در سال آخر قرارداد با طارمی واقع شده است، در صورت دریافت 20 میلیون یورو و برخی آپشن های دیگر، آقای گل فصل گذشته لیگ پرتغال را به فروش برساند تا از این محل برای خود درآمدزایی هم نموده باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 26 تیر 1402 بروزرسانی: 26 تیر 1402 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 1995

به "موافقت مهدی طارمی با پیشنهاد اولیه میلان؛ قرارداد 4 ساله؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موافقت مهدی طارمی با پیشنهاد اولیه میلان؛ قرارداد 4 ساله؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید