عزیزی: گلف به آنچه که استحقاقش را داشته نرسیده است

به گزارش دنیای راه راه، جام مینی گلف کارمندان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و پارالمپیک با اعلام نفرات برتر این رقابت ها انتها یافت.

عزیزی: گلف به آنچه که استحقاقش را داشته نرسیده است

به گزارش خبرنگاران، جام مینی گلف کارکنان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و پارالمپیک به ابتکار فدراسیون گلف و با همکاری معاونتهای فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، و توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان به مناسبت هفته تربیت بدنی و با شرکت 100 نفر از کارکنان ورزش در دو گروه خانمها و آقایان، در محل باشگاه مینی گلف مینیاتور از ساعت 9 آغاز شد.

شرکت کنندگان در این جام 4 ساعت با یکدیگر به رقابت پرداختند و در آخر از بهترین های این جام تجلیل صورت گرفت.

در حالی که قرار بود این جام با حضور معاونین وزیر ورزش برگزار شود، اما معاونین در این مراسم حضور پیدا نکردند.

در اختتامیه این رقابت ها، حمید عزیزی، رئیس فدراسیون گلف بیان نمود: هر روز که در ساختمان وزارت ورزش امور ورزش را هدایت می کنید، وسط زمین گلف نشسته اید. این موضوع و موضوعاتی از این دست باعث شده گلف به آنچه استحقاقش را داشته، نرسیده باشد. از 100 سالی که گلف در ایران حضور دارد، حداقل در 50 سال آن، فعالیت ها در این رشته کم بوده است.

عزیزی در آخر بیان نمود: اگر ورزش سه بعد قهرمانی، حرفه ای و همگانی داشته باشد، حداقل 33 درصد باید در بعد همگانی باشد اما این میزان از اهمیت دیده نشده است. اگر منابع وزارت ورزش در بعد همگانی تقویت شود و توسعه متوازن بین رشته ها از جمله گلف وجود داشته باشد، ورزش همگانی توسعه خواهد یافت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 1022

به "عزیزی: گلف به آنچه که استحقاقش را داشته نرسیده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی: گلف به آنچه که استحقاقش را داشته نرسیده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید