ماجرای زنگ طلایی دیرهنگام ژاله صامتی در عصر تازه چه بود؟

به گزارش دنیای راه راه، تازهترین قسمت هشتگ عصر تازه به مصاحبه با داوران فصل سوم این مسابقه اختصاص داشت.

ماجرای زنگ طلایی دیرهنگام ژاله صامتی در عصر تازه چه بود؟

به گزارش خراسان، سوال ایمان قیاسی از ژاله صامتی درباره این که چرا زنگ طلایی اش را زودتر نزده، توجه کاربران فضای مجازی را جلب کرد و بریده ویدئوی این بخش از برنامه دست به دست شده است. ماجرای زنگ طلایی دیرهنگام ژاله صامتی و گلایه این داور از احسان علیخانی چیست؟

انتقاد ژاله صامتی

اگر لحظه زنگ طلایی ژاله صامتی برای گروه ترانه را دیده باشید، به خاطر دارید که این داور تا انتهای اجرا رای خود را ثبت نکرد و احسان علیخانی رای او را بست و قرار شد قضاوت به تماشاگران سپرده گردد، اما طبق خواسته ژاله صامتی امکان ثبت رای برای او فراهم شد و علیخانی در این لحظه ضمن اعلام نظر مثبت اش راجع به زنگ طلایی، گفت که امکان زدن زنگ طلایی را فراهم می نماید و اهرم مربوط به بالا آمدن زنگ را کشید و به این ترتیب ژاله صامتی زنگ طلایی را به صدا درآورد.

صامتی در هشتگ عصر نو، با ذکر قید متاسفانه، این طور ماجرا را شرح داد که، چون امکان باز شدن زنگ طلایی زیر دست علیخانی است، او به احسان علیخانی اشاره نموده که اهرم را بکشد، اما، چون در موقع لزوم حواسش به داوران نیست، متوجه نشده!

او بعلاوه یادآوری کرد که در آن برنامه تاکید نموده که عمدا رای نداده تا فکر کند، اما باز هم علیخانی موضوع را ادامه داده، چون می خواهد رئیس باشد! او البته این جمله را با لحنی آمیخته به شوخی گفت، اما به نظر می رسد چندان هم از این ساختار راضی نیست.

زنگ طلایی بدون غافلگیری

در فصل سوم مسابقه، شیوه عجیبی برای اعلام زنگ طلایی طراحی شده است. ابتدا احسان علیخانی باید اهرمی را که روی میز خودش است بالا بکشد تا زنگ طلایی زیر میز داوران بالا بیاید. این شیوه باعث می گردد زنگ طلایی با مقدمه اعلام گردد و هیجان زدن آن از بین برود، در نتیجه انتقاد ژاله صامتی از اتفاقی که در آن برنامه افتاد درست به نظر می رسد.

علاوه بر این، گاهی احسان علیخانی پیش از داوران اعلام می کرد که یک اجرای خاص قابلیت طلایی شدن دارد و پیشنهاد می کرد که به آن فکر نمایند! این موضوع نیز استقلال رای داوران را کمتر و این تصور را ایجاد می نماید که ممکن است داوران تحت تاثیر نظر علیخانی تنها زنگ طلایی خود را برای آن اجرا به صدا درآورند هرچند که در فصول قبلی نیز زنگ طلایی روی میز احسان علیخانی قرار داشت، اما غافلگیری آن در مقایسه با فصل سوم بیشتر بود.

منبع: فرارو
انتشار: 7 تیر 1401 بروزرسانی: 7 تیر 1401 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 1802

به "ماجرای زنگ طلایی دیرهنگام ژاله صامتی در عصر تازه چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای زنگ طلایی دیرهنگام ژاله صامتی در عصر تازه چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید