وام کمک هزینه تحصیلی دانشگاه شریف افزایش یافت ، مهلت ثبت نام تا پایان فروردین

به گزارش دنیای راه راه، بر اساس اعلام دانشگاه صنعتی شریف مهلت ثبت نام کمک هزینه تحصیلی برای نیمسال دوم تحصیلی آغاز شده و تا انتها فروردین ادامه دارد.

وام کمک هزینه تحصیلی دانشگاه شریف افزایش یافت ، مهلت ثبت نام تا پایان فروردین

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، دانشگاه شریف به دانشجویان متقاضی کمک هزینه تحصیلی پرداخت می کند. بر این اساس دانشجویان متقاضی می توانند برای نیم سال دوم سال تحصیلی جاری تا خاتمه فروردین ماه نسبت به تکمیل فرم درخواست الکترونیکی اقدام نموده و کلیه مدارک و مستندات مربوطه را به صورت الکترونیکی از طریق آدرس stu.sharif.ir ارسال نمایند.

دانشگاه صنعتی شریف در راستای تحقق اهداف علمی و فرهنگی و به منظور اعتلای فعالیت های علمی، پژوهشی و توسعه دانش بشری در جمهوری اسلامی ایران، طرح حمایت از دانشجویان متقاضی در راستای فراهم نمودن شرایط مناسب تر برای آن ها با حمایت خیرین بنیاد حامیان دانشگاه صنعتی شریف اجرا می گردد.

با توجه به اینکه بعضی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف علیرغم داشتن ظرفیت علمی خوب، به دلیل مسائل اقتصادی نیاز به حمایت دارند، لذا با کمک خیرین و همیاران دانشگاه، این طرح با هدف حمایت از دانشجویان متقاضی، طراحی و اجرا می گردد.

در قالب این طرح مبلغ 3 میلیون ریال به صورت ماهیانه به متقاضیان واجد شرایط به مدت 5 ماه در هر نیمسال تحصیلی پرداخت می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 1800

به "وام کمک هزینه تحصیلی دانشگاه شریف افزایش یافت ، مهلت ثبت نام تا پایان فروردین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وام کمک هزینه تحصیلی دانشگاه شریف افزایش یافت ، مهلت ثبت نام تا پایان فروردین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید