پرداخت وام ازدواج به بچه ها بازنشستگانی که در 4 سال اخیر ازدواج نموده اند

به گزارش دنیای راه راه، درحالیکه هشتمین دوره ثبت نام اینترنتی وام ازدواج 1402 بچه ها بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری از اوایل تیرماه آغازشده است به تازگی این صندوق اعلام نموده امکان ثبت تقاضای تسهیلات وام ازدواج برای آن دسته از بچه ها بازنشستگان کشوری که تاریخ عقدشان از اول فروردین 1398 به این سو باشد نیز فراهم شده است.

پرداخت وام ازدواج به بچه ها بازنشستگانی که در 4 سال اخیر ازدواج نموده اند

به گزارش ایسنا، در حالیکه پیش از این مسعود خواست خدایی- سرپرست اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفته بود بازه زمانی تاریخ عقد فرزند بازنشستگان از 21مردادماه 1400 به بعد مشخص شده و تنها افرادی امکان ثبت درخواست و دریافت این تسهیلات را خواهند داشت که تاریخ عقدشان در این بازه زمانی باشد؛ پیرو تماس های بازنشستگان تحت پوشش و با نظر مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، امکان ثبت تقاضای تسهیلات وام ازدواج برای آن دسته از بچه ها بازنشستگان کشوری که تاریخ عقدشان از اول فروردین 1398 به این سو باشد، فراهم شده است.

براین اساس، سامانه ثبت نام اینترنتی دریافت وام 35 میلیون تومانی ازدواج بچه ها بازنشستگان به نشانی https://eservices.cspf.ir/govsso/sb-marriage-loan در طول سال بدون هیچ محدودیت و ظرفیتی، فعال است.

دوره ثبت نام وام ازدواج بچه ها بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری با مبلغ 35میلیون تومان با اقساط 36ماهه و کارمزد سالانه 4درصد مشخص شده است و فقط به حساب متقاضی در بانک صادرات که در سیستم احکام درج شده و از این حساب حقوق بازنشستگی/ وظیفه دریافت می نماید، واریز خواهد شد.

متقاضیان با توجه به فعال بودن سایت ثبت نام اینترنتی، می توانند بدون نگرانی و در زمان ممکن، به صورت مستمر نسبت به ثبت تقاضای خود اقدام نموده و در صورت احراز شرایط اعلام شده، از آن بهره مند شوند.

بازنشستگان در زمان ثبت نام علاوه بر مطالعه دقیق شرایط درج شده در سامانه مذکور، در صورت هرگونه مشکل می توانند با مرکز پاسخگویی صندوق در ساعات اداری با شماره 2500-021 تماس گیرند.

منبع: فرارو
انتشار: 9 تیر 1402 بروزرسانی: 9 تیر 1402 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 1988

به "پرداخت وام ازدواج به بچه ها بازنشستگانی که در 4 سال اخیر ازدواج نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت وام ازدواج به بچه ها بازنشستگانی که در 4 سال اخیر ازدواج نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید