اخبار اقتصادی

معرفی ایران به عنوان مقصد گردشگری در مجله سفر آلمانی

مجله گردشگری آلمانی Sympathie magazin تازه ترین شماره خود را به معرفی ایران اختصاص داده و واقعیت های تازه ای از کشورمان را برای عاشقان سفر و گردشگری در کشورهای دیگر به نمایش گذاشته است.

5 بهمن 1400

بازآرایی تاسیس مراکز تحقیقاتی علوم پزشکی متناسب با ماموریت ها

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت بهداشت، در ادامه گردهمایی معاونین تحقیقات و فناوری دانشگاه های علوم پزشکی کشور همایش کلیات برنامه های مرکز توسعه و هماهنگی تحقیقات با موضوع بازآرایی تاسیس مراکز تحقیقاتی در قالب کارگروهی برگزار گردید.

4 بهمن 1400

واگذاری استقلال و پرسپولیس به کجا رسید؟

قربانزاده گفت: روز های قبل از دربی تا روز های آینده، روز های مشخص تکلیف در مورد شرایط پذیرش استقلال و پرسپولیس در بورس است.

2 بهمن 1400

روز جهانی هواپیمایی کشوری چه روزی است ؟

روز جهانی هواپیمایی کشوری یکی از مناسبت هایی است که برای صنعت هوانوردی کشورهای مختلف از جمله ایران اهمیت زیادی دارد. در این مطلب از مجله گردشگری خبرنگاران می خواهیم در خصوص این روز با شما صحبت کنیم تا از علت انتخاب 7 دسامبر و اهمیت آن برای شما بگوییم....

1 بهمن 1400

طراحی محوطه باغ ویلا: باغ پرندگان پارک شهر؛ پرنده های رنگارنگ در شلوغی مرکز شهر

باغ پرندگان پارک شهر بخشی از این پارک بزرگ و قدیمی تهران است که گونه های مختلفی از پرنده ها در آن نگهداری می شوند. اگرچه تماشا این پرنده ها در قفس کمی باعث ناراحتی همه ما می گردد، اما تماشا زیبایی آن ها باعث می گردد تا هر بیننده ای مبهوت تماشا آن ها شده...

26 دی 1400

فروش املاک دانشگاه برای پرداخت حقوق، خط قرمز من است

خبرگزاری خبرنگاران- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: فروش املاک و اموال دانشگاه ها به منظور تامین اعتبار برای پرداخت حقوق و مزایای ناشی از افزایش های اخیر، جایز نیست و این موضوع خط قرمز من است.

14 دی 1400

تغییر اقلیم، چالشی مهم برای آینده دنیا

تهران (پانا) - رییس سازمان محیط زیست کشور، با بیان اینکه تغییر اقلیم تهدید جدی آینده جهان است، می گوید ابرقدرت ها که جهان را از نظر محیط زیستی به این روز رسانده اند، امروز مدعی حفاظت از آن شده اند و از کشورهای در حال توسعه توقع کاهش استفاده از سوخت های فسیلی...

9 دی 1400

تورم 44.4 درصد شد

خبرگزاری خبرنگاران- اعلام مرکز آمار ایران از کاهش هر سه شاخص تورم در آبان ماه و عقبگرد تورم سالانه به 44.4 درصد حکایت دارد.

7 دی 1400

فال روزانه شخصی ، 11 آبان ماه

خبرنگاران : فال روزانه خود را در بخش فال و طالع بینی در قسمت رک پلاس از سایت خبرنگاران مطالعه کنید.

2 دی 1400

نیروی کار خارجی و مهاجران برای بهبود بازار کار و اقتصاد کانادا حیاتی هستند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سی آی سی نیوز، در کانادا برخی از زمینه های شغلی به دلیل کمبود نیروی کار، موردنیاز مبرم بوده و به افراد متخصص در زمینه مربوط متکی هستند. نیروی کار خارجی و مهاجرانی که دارای سابقه کار و تخصص در این زمینه ها هستند، برای رونق...

1 دی 1400

پرواز تا بهشت در بازار کتاب

به گزارش خبرنگاران، اولین کتاب از مجموعه کتاب های مدافعان انتشارات 27 بعثت سلامت با عنوان پرواز تا بهشت شامل زندگی نامه شهید دکتر علی اکبر آقابابایی پور به قلم خواهرزاده این شهید، سهیلا آقابابایی پور، است.

26 آذر 1400

مزایده کارگزار پرسپولیس نتیجه نداشت

مزایده کارگزاری باشگاه پرسپولیس که انجام آن از خواسته های هواداران بود، انجام شد ولی در خاتمه مهلت قانونی، قیمت های پیشنهادی، نظر باشگاه پرسپولیس را تامین نکرد.

25 آذر 1400

تولید سیستم تهویه مطبوع هوا با بکارگیری تکنولوژی انرژی ریکاوری

به گزارش خبرنگاران به نقل از یک صندوق پژوهش و فناوری حوزه سلامت، جواد کوهبنانی، رئیس هیات مدیره یک شرکت دانش بنیان گفت: این شرکت در زمینه تولید دستگاه های تهویه مطبوع هوا با بکارگیری اصول هرمتیک و ERV فعالیت می کند.

24 آذر 1400

مجتمع تجاری دلگشا؛ سردمدار تغییر استانداردهای بازار تهران

سرای دلگشا به عنوان یک مرکز خرید مدرن در دل یکی از سنتی ترین مراکز خرید ایران یعنی بازار تهران است. به همین علت سرای دلگشا کوشش نموده مزیت های بازار را حفظ کند و نقاط ضعف آن را پوشش دهد.

23 آذر 1400

شبکه ملی اطلاعات نیازمند 200 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری است

رئیس هیأت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای با بیان اینکه تکمیل شبکه ملی اطلاعات نیازمند 200 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری است، خواستار استفاده از بخش خصوصی برای طراحی اجرایی این پروژه شد.

21 آذر 1400

فرصت داغ زمستان برای گردشگری

بیشتر مردم، سفرهای زمستانی را سفر به نقاط دوردست می پندارند که زمستانش رنگ سرما ندارد. تمام حاشیه دو هزار کیلومتری ساحل خلیج فارس و استانهای جنوبی کشور و جزایر آن نقاط جذابی برای مسافرت هستند، اگر چه تمامی آنها قابلیت بالفعل گردشگری را ندارند و برای...

29 آبان 1400

تهیه برنامه کوتاه مدت برای منطقه ها آزاد در دستور کار

تهران (پانا) - مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی منطقه ها آزاد تجاری - صنعتی و ویژه مالی گفت، در سطح ملی برنامه مدونی با استراتژی و به شکل راهبردی برای تمام منطقه ها در دست تهیه است تا در یک دوره کوتاه زمانی منطقه ها آزاد تجاری را به ریل اصلی خود برگرداند.

24 آبان 1400

با خوردن این غذاها سلامت قلب به خطر می افتد

تمامی شما اطلاعات کمی راجع به تغذیه مناسب سلامت قلب دارید. شما می دانید که برای حفظ سلامت قلب باید از مصرف غذاهای پر نمک و کلسترول و گوشت و مواد غذایی چرب اجتناب کنید. اما این اطلاعات ، کمترین چیزی است که راجع به تغذیه مناسب برای سلامت قلب می دانید....

23 آبان 1400

سازمان بدون رئیس و گرانفروشی دوباره ایرلاین ها

در شرایطی که طی ماه های گذشته قیمت بلیت هواپیما به صورت غیرقانونی از سوی ایرلاین ها افزایش یافت، به نظر می رسد شرکت های هواپیمایی باز هم قیمت ها را فراتر از آن چیزی که تا کنون می فروختند، بالا برده اند و خبری از رعایت پروتکل ها و البته برخورد با نقض آن...

18 آبان 1400

رئیس جمهور قرقیزستان کابینه دولت این کشور را منحل اعلام نمود

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، سدیر جباروف رئیس جمهور قرقیزستان امروز با صدور حکمی، اولوق بیک ماریپوف نخست وزیر این کشور را عزل و تمامی کابینه را هم منحل اعلام کرد.

12 آبان 1400
تعداد: (470)