اخبار اقتصادی

تسهیل امور برای توسعه بخش خصوصی، اولویت دولتمردان سال 1400 باشد

اعضای هیات نمایندگان اتاق همدان با استاندار همدان ملاقات و بر اهمیت برطرف موانع فراوری و حمایت ویژه از این بخش تاکید کردند.

18 اردیبهشت 1400

بنیاد مستضعفان اجاره بهای فروردین املاک تجاری را دریافت نمی کند

تهران (پانا)- رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به اوج گیری کرونا در موج چهارم از اسکان کادر درمانی شهر تهران در بعضی هتل های بنیاد اطلاع داد و گفت با توجه به تعطیلی کرونایی بسیاری از مشاغل، بنیاد مستضعفان اجاره بهای فروردین ماه املاک تجاری خود را دریافت نمی...

18 اردیبهشت 1400

سفره افطار 3 برابر گران شد

ماه مبارک رمضان از راه رسید و عادات غذایی مردم تغییر کرد. فارغ از این که این ماه، فرصتی برای استغفار و راز و احتیاج با خدا است باید هزینه خانوار در این ماه هم مورد آنالیز قرار گیرد. هزینه خانوارها در این ماه تا حدی افزایش می یابد که این موضوع به همان عادات...

14 اردیبهشت 1400

بر نشر کرونازده چه گذشت؟، سال بلوای ادبیات و نشر خبرنگاران

یک سال از شوک خطرآفرینی که کرونا بر جسم نیمه جان نشر وارد کرد می گذرد اگرچه اهالی ادبیات و نشر در روز های قبل از کرونا هم روزگار خوشی را سپری نمی کردند. کرونا برای بازار ادبیات و نشر ایران آغازگر چالش ها نبود بلکه تشدید کننده معضلاتی و محرومیت هایی بود...

12 اردیبهشت 1400

چالش شناسایی مبتلایانِ سل در سال کرونا ، هزینه های بالای سل مقاوم به درمان

رئیس اداره کنترل سل و جذام مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت با اشاره به شباهت علائم بیماری سل و کووید19، گفت: شباهت علائم بیماری، ترس از مراجعه به مراکز درمانی و... سبب شد تا موارد شناسایی سل در کشور نسبت به سنوات قبل حدود 30 درصد کاهش یابد که باید...

11 اردیبهشت 1400

شروع واکسیناسیون اتباع خارجی در چین، خبرنگاران واکسینه می شوند

به گزارش خبرنگاران، پکن واکسیناسیون کووید 19 را برای اتباع خارجی در این شهر شروع نموده است.

10 اردیبهشت 1400

مقاله: خودتان را برای بازدید از امپایر استیت نیویورک آماده کنید

البته پس از حادثه سپتامبر سال 2001 و فروریختن مرکز تجارت دنیای و تا سال 2012 بلندترین ساختمان شهر نیویورک لقب گرفت. از سال 2020 هم این ساختمان که نام خود را از لقب شهر نیویورک که همان امپایر استیت است گرفته، هفتمین آسمانخراش نیویورک و 49 مین در دنیا می باشد. این...

9 اردیبهشت 1400

باقری کنی: تهدید و تحریم توان تاب آوری در برابر اراده ملی برای پیشرفت شتابنده را ندارد

تهران (پانا) - دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران با انتشار توئیتی سالگرد دستیابی ملت بزرگ ایران به دانش فناوری و صنعت هسته ای را گرامی داشت.

9 اردیبهشت 1400

کرونا در اروپا، از 7 مرگ بعد از تزریق آسترازنکا در انگلیس تا احتمال قرنطینه سخت در آلمان

نهادهای بهداشتی انگلیس از 7 مورد مرگ بعد از تزریق واکسن آسترازنکا خبر داده اند و بسیاری مقام های بهداشتی در آلمان هم اعمال قرنطینه سخت برای مهار کرونا را درخواست نموده اند.

4 اردیبهشت 1400

پویایی صنایع استان تهران طی سال های 98 و 99 مطلوب بوده است خبرنگاران

استاندار تهران با اشاره به تصویب مصوبات هیات دولت در صنایع استان گفت: پویایی شهرک های صنعتی استان تهران طی سال های 98 و 99مطلوب بوده است.

4 اردیبهشت 1400

محسن رضایی: غنی سازی اورانیوم را به 60 درصد برسانیم

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از نسخه تازه خود برای برداشتن تحریم ها رونمایی کرد.

31 فروردین 1400

عاقبت اکبر طبری

حکم محکومیت اکبر طبری توسط شعبه اول دیوان عالی کشور تأیید شد. درحالی که در شبکه های مجازی خبر نقض رأی طبری در دیوان منتشر شده بود اما به گزارش روابط عمومی دیوان عالی کشور، با تصمیم گیری قضات دیوان عالی کشور رأی پرونده اکبر طبری، معاون اجرائی سابق حوزه...

29 فروردین 1400

اروپا علیه ایران تحریم وضع می نماید

به گزارش خبرنگاران، در صورت تایید این ادعای رویترز از سوی کمیسیون اتحادیه اروپا، اولین بار است که پس از سال 2013 میلادی شاهد تحریم مقامات ایران از سوی این اتحادیه و در ارتباط با نقض حقوق بشر خواهیم بود.

25 فروردین 1400

آذری جهرمی: تنها دو درصد جمعیت ایران به اینترنت دسترسی ندارند

تهران (پانا) - محمد جواد آذری جهرمی در جلسه آنالیز مسائل ارتباطی و کنترل پیشرفت مصوبات سفر خرداد ماه 1399 استان فارس اعلام نمود در حال حاضر تنها دو درصد جمعیت ایران به اینترنت دسترسی ندارند. واین اتفاق کار بسیار بزرگی برای تحقق عدالت ارتباطی در کل کشور بود.

23 فروردین 1400

بجنورد خواهرخوانده یک شهر ارمنستان می گردد

رئیس اتاق بجنورد خواهان تقویت ارتباطات و مراودات مالی میان استان خراسان شمالی و کشور ارمنستان شد و بر لزوم توجه به سرمایه گذاری های مشترک دو طرف به ویژه در زمینه صنعت و تولیدات پارک علم و فناوری تأکید کرد.

22 فروردین 1400

ضرر 14.8 هزار میلیاردی هتل ها در اثر کرونا، تخفیف 50 درصدی هتل های تهران به مسافران نوروزی

رییس جامعه هتلداران ایران اعلام نمود: بسیاری از هتل ها در شهرهای مختلف به تعطیلی کشانده شده اند. از ابتدای کرونا تا بهمن ماه؛ هتل ها 14 هزار میلیارد و 800 میلیون تومان ضرر داده اند.

20 فروردین 1400

خبرنگاران معاون استاندار همدان: فرهنگ زیربنای رشد و توسعه ایران اسلامی است

همدان- خبرنگاران- معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان گفت: فرهنگ زیربنای رشد و توسعه کشور است و به واسطه داشتن فرهنگ غنی دینی توانستیم بر استکبار جهانی غلبه کنیم.

17 فروردین 1400

خبرنگاران فرماندار ابرکوه منصوب شد

یزد - خبرنگاران - عبدالرضا رحمانی فضلی وزیرکشور به پیشنهاد محمدعلی طالبی استاندار یزد ، در حکمی محمدحسین امامی میبدی را به مدت چهار سال به سمت فرماندار ابرکوه منصوب کرد.

11 فروردین 1400

واردات نفت چین از ایران رکورد زد

در حالی که کشور های دیگر منتظر معافیت رفع تحریم های آمریکا برای ازسرگیری واردات نفت ایران هستند، چین نفت بیشتری از ایران خریداری می کند.

8 فروردین 1400

چین تا قبل از2030 عظیم ترین اقتصاد دنیا می گردد

رئیس جمهور چین از برنامه ریزی برای دو برابر کردن اندازه اقتصاد این کشور تا سال 2035 خبر داده است.

8 فروردین 1400
تعداد: (385)