آغاز گشت مشترک ویژه بازار شب عید سال 1401 از امروز در سراسر کشور

به گزارش دنیای راه راه، تهران (پانا) - سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت گشت مشترک ویژه بازار شب عید سال 1401، از امروز در سراسر کشور آغاز شده است.

آغاز گشت مشترک ویژه بازار شب عید سال 1401 از امروز در سراسر کشور

به گزارش وزارت جهاد کشاورزی، صبح امروز گشت ویژه بازار شب عید 1401 از طریق احمد اصانلو معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی به همراه مسعود امرالهی سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی شروع شد.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در بازدید سرزده امروز از فروشگاه های زنجیره ای، در جمع خبرنگاران گفت: یکی از برنامه های سازمان تعزیرات حکومتی در راستای حضور مستمر و مؤثر در بازار، نظارت بر مراکز تولید و توزیع عمده و فروشگاه های زنجیره ای است.

احمد اصانلو ادامه داد: در راستای این رویکرد امروز در کل کشور برنامه گشت و بازرسی از فروشگاه های زنجیره ای شروع شده است.

وی با بیان اینکه بنا داریم در راستای وظیفه رسیدگی به تخلفات حوزه بازار به دوستانی که وظیفه نظارت دارند کمک کنیم، تصریح و اظهار امیدواری کرد؛ نظارت ها بیشتر و منظم تر شود.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از اصلاح آئین نامه های تعزیرات حکومتی خبر داد و گفت: با اصلاح آئین نامه های تعزیرات حکومتی نظارت ها را به سمت نظارت های هوشمند و سیستماتیک خواهیم برد.

به گفته وی، در حال حاضر سازمان تعزیرات حکومتی در پی طراحی و راه اندازی سامانه ای است تا مردم شکایات خود را به صورت مستقیم به این سازمان منتقل کنند و ما با توجه به اصلاح آئین نامه های تعزیرات حکومتی بدون لزوم احضار واحد صنفی متخلف رسیدگی و در یک فرصت مناسب مبادرت به صدور حکم خواهیم کرد که یقیناً تأثیر خوب و بازدارنده ای در تخلفات خواهد داشت.

ادامه گشت مشترک تعزیرات حکومتی و جهاد کشاورزی تا سرانجام تعطیلات نوروز

سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه گشت مشترک ویژه بازار شب عید سال 1401، از امروز در سراسر کشور شروع شده است، گفت: این گشت مشترک تا سرانجام تعطیلات نوروز نیز ادامه خواهد داشت.

مسعود امرالهی ادامه داد: کالاهای اساسی هدف در این گشت مشترک، گوشت قرمز (دام سبک و سنگین)، مرغ، روغن نباتی، برنج، شکر، تخم مرغ و میوه خواهد بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1401 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 1758

به "آغاز گشت مشترک ویژه بازار شب عید سال 1401 از امروز در سراسر کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز گشت مشترک ویژه بازار شب عید سال 1401 از امروز در سراسر کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید