اسامی متخلفان ارزی در اختیار دستگاه&zwnjهای امنیتی قرار می&zwnjگیرد

به گزارش دنیای راه راه، تهران (پانا) - رئیس کمیسیون اصل 90 گفت اسامی متخلفانی که ارز 4200 تومانی دریافت کرده، اما به ازای آن کالایی وارد نکرده اند، در اختیار دستگاه های امنیتی قرار می گیرد.

اسامی متخلفان ارزی در اختیار دستگاه&zwnjهای امنیتی قرار می&zwnjگیرد

به گزارش خبرنگاران، نصرالله پژمانفر، رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از ورود این کمیسیون به بحث تخصیص ارز 4200 تومانی و تخلفاتی که در این حوزه رخ داده است خبر داد و گفت: سال گذشته دیوان محاسبات گزارشی درباره تخلفات در این حوزه به نمایندگان ارائه کرده بود که براساس آن گزارش در حال بررسی موضوع هستیم.

وی افزود: برخی از افراد ارز 4200 تومانی را دریافت کرده اند اما به ازای آن کالا وارد نکرده اند، که باید این موضوع معین تکلیف شود.

پژمانفر تاکید کرد: طبق گزارشاتی که به دست اعضای کمیسیون اصل 90 رسیده است، یک سوم ارز 4200 تومانی برای واردات کالا های اساسی اختصاص داده شده اما ما به ازای آن کالا وارد کشور نشده است، بنابراین گزارشی از فرایند ارز های تخصیص داده شده در حال تدوین است که پس از تهیه در صحن کمیسیون و سپس در صحن مجلس قرائت خواهد شد.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه پس از احصای نام افرادی که ارز دریافت کرده اند و ما به ازای آن کالا وارد نکرده اند، در اختیار دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی قرار خواهیم داد گفت: یک موضوعی که در این میان وجود دارد تکرار اسامی برخی افراد خاص برای دریافت ارز های دولتی است که باید این موضوعات قطعاً در فرایند تهیه گزارش معین تکلیف شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 1089

به "اسامی متخلفان ارزی در اختیار دستگاه&zwnjهای امنیتی قرار می&zwnjگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی متخلفان ارزی در اختیار دستگاه&zwnjهای امنیتی قرار می&zwnjگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید