اعتراض به محل زندگی غمگین ترین خرس قطبی دنیا!

به گزارش دنیای راه راه، هزارن نفر با ارائه درخواستی، خواهان جمع آوری آکواریومی در جنوب چین شدند که محل زندگی غمگین ترین خرس قطبی دنیا است.

اعتراض به محل زندگی غمگین ترین خرس قطبی دنیا!

به گزارش خبرنگاران، این خرس قطبی که Pizza نام دارد داخل آکواریومی در یک پارک ملی اقیانوسی واقع در مرکز خرید شهر گوانجو در معرض دید عموم قرار گرفته است.

از اوایل ماه ژانویه که این آکواریوم ساخته شد واکنش های بین المللی به همراه داشت و یک موسسه خیریه حقوق حیوانات در هنگ کنگ آن را زندان وحشتناک حیوانات نامگذاری کرد.

مدیریت این مرکز ادعاهای مربوط به بدرفتاری با این حیوان را رد و اظهار کرد: این خرس قطبی در این آکواریوم وضعیت مطلوبی دارد.

همچنین فعالان حقوق حیوانات در هنگ کنگ اظهار داشتند: مدیریت این مرکز پس از مواجهه با اعتراض های بین المللی شوکه شده و به دنبال راهکارهایی برای بهبود اوضاع برآمدند. با این وجود نشانه ای مبنی بر اینکه این آکواریوم جمع آوری می گردد وجود ندارد.

به گزارش روزنامه گاردین، همچنین در روزهای اخیر درخواست ها در شبکه های اجتماعی چین برای جمع آوری این آکواریوم افزایش یافته است.

با این حال هنوز هیچ نشانه ای از تصمیم مسئولان برای بستن این آکواریوم و منتقل کردن حیوانات آن که به جز این خرس قطبی شامل تعدادی گرگ قطبی، نهنگ بلوگا و گراز دریایی نیز می گردد به جایی مناسب تر وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 60

به "اعتراض به محل زندگی غمگین ترین خرس قطبی دنیا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض به محل زندگی غمگین ترین خرس قطبی دنیا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید