اعتراف جدید آمریکا: 34 نیروی نظامی در حمله موشکی ایران آسیب دیدند

به گزارش دنیای راه راه به نقل از جورزالیم پست، یک مقام ارشد وزارت دفاع آمریکا در اعترافاتی جدید تائید نموده که حداقل 34 نظامی آمریکایی در جریان حمله ایران به پایگاه عین الاسد عراق آسیب دیده اند.

اعتراف جدید آمریکا: 34 نیروی نظامی در حمله موشکی ایران آسیب دیدند

این خبر را جاناتان هافمن، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا، پنتاگون اعلام نموده و گفته است که 34 نظامی آمریکایی در جریان حمله موشکی اخیر ایران دچار آسیب مغزی شده اند.

هافمن این خبر را در جریان نشست خبری با دنیای راه راه اعلام نموده و افزوده است که 8 نظامی آمریکایی که پس از حمله موشکی اخیر ایران از عراق به آلمان انتقال داده شده بودند، حال به آمریکا منتقل شده اند.

اعلام زخمی شدن حداقل 34 نظامی آمریکایی در جریان حمله موشکی ایران به پایگاه های نظامی آمریکا در عراق در حالی عنوان شده که پیشتر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و دیگر مقامات این کشور تعداد نظامیان آسیب دیده در این حمله را 11 نفر عنوان نموده بودند.

حمله موشکی سنگین ایران به پایگاه های نظامی آمریکا در عراق در واکنش به اقدام تروریستی آمریکا در فرودگاه بغداد صورت گرفت و به گفته بعضی منابع امنیتی تعداد تلفات و کشته شدگان نظامیان آمریکایی بسیار قابل توجه بوده است.

با این حال مقامات آمریکایی تا کنون از اعلام آمار کشته شدگان نظامیان آمریکایی در جریان حمله موشکی ایران طفره رفته و در مواردی این آمار را رد نموده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 433

به "اعتراف جدید آمریکا: 34 نیروی نظامی در حمله موشکی ایران آسیب دیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف جدید آمریکا: 34 نیروی نظامی در حمله موشکی ایران آسیب دیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید