اولویت بندی برنامه های منطقه 16 بر اساس مطالبات شهروندان در سال 1401

به گزارش دنیای راه راه، خبرگزاری خبرنگاران- شهردار منطقه 16 از اولویت بندی برنامه های منطقه 16 بر اساس مطالبات شهروندان در سال 1401 اطلاع داد.

اولویت بندی برنامه های منطقه 16 بر اساس مطالبات شهروندان در سال 1401

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از تهران، سید مرتضی روحانی شهردار منطقه 16، با توجه به اولویت های شهرداری منطقه در بودجه سال 1401 گفت: بودجه سال آینده باید در راستای تامین بخشی از دغدغه های مردم و شهروندان محلات نه گانه حرکت کند.

وی به بودجه به عنوان یکی از مهمترین ابزار سازمان در راستای عملیاتی شدن برنامه های سال آینده تاکید نمود و گفت: مدیریت هزینه ها و اجرایی شدن پروژه های اولویت دار می تواند نشاط را برای شهروندان محلات نه گانه به ارمغان بیاورد.

شهردار منطقه 16 به نقش و جایگاه مهم مدیریت شهری در تدوین بودجه اشاره نمود و بیان داشت: در تدوین بودجه باید همراهی با مسائل شهروندان در اولویت برنامه ها باشد، پیشنهادات بودجه منطقه در بخش های پروژه های نو و پروژه های توسعه محله ای مستمر و غیر مستمر بالغ بر 171 میلیارد ریال در راستای توجه به نیازهای اساسی محلات و مطالبات مردمی پیش بینی شده است که پیشرفت قابل توجهی نسبت به سال گذشته داشته و در حوزه های فنی و عمران، حمل و نقل و ترافیک، خدمات شهری و اجتماعی و فرهنگی و .. اجرایی می گردد.

روحانی در خاتمه خاطر نشان کرد: بازسازی و بازسازی در مساجد محلات نه گانه و حرم شهدای گمنام بوستان بهمن، تجهیز زمین بازی بچه ها در محلات نازی آباد و ...، ایجاد روشنایی بوستان های محلات خزانه و شهرک بعثت و ...،راه اندازی کتابخانه کودک در علی آباد شمالی، اصلاح هندسی و آرام سازی و مناسب سازی محلات یاخچی آباد-باغ آذری و نازی آباد و ...، ایجاد کوچه دوستی، بهسازی فضاهای بی دفاع شهری و تجهیز و راه اندازی پایگاه های خدمات اجتماعی در بوستان میثاق محله باغ آذری ، اجرای طرح های ترافیکی ، عملیات های عمرانی ، ایجاد فضاهای ورزشی و فرهنگی از جمله مطالبات و اولویت های شهروندان است که برای سال آینده پیش بینی آن اجرا شده است.

انتهای پیغام/ح.ابویسانی

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 29 اسفند 1400 بروزرسانی: 29 اسفند 1400 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 1719

به "اولویت بندی برنامه های منطقه 16 بر اساس مطالبات شهروندان در سال 1401" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولویت بندی برنامه های منطقه 16 بر اساس مطالبات شهروندان در سال 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید