حمایت بنیاد برکت از باغداران و کشاورزان گیلانی

به گزارش دنیای راه راه، شرکت مشارکتی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با خرید 20 هزار تن از محصولات باغداران و کشاورزان گیلانی، از آن ها حمایت می نماید.

حمایت بنیاد برکت از باغداران و کشاورزان گیلانی

جهت دریافت خدمات طراحی داخلی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش گروه مالی دنیای راه راه، شرکت کشت و گلدشت افشره به عنوان یکی از شرکت های مشارکتی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام، سالانه 15 هزار تن مرکبات از باغداران و 5 هزار تن گوجه فرنگی از کشاورزان استان گیلان خریداری می نماید.

فعالیت های این شرکت مشارکتی بنیاد برکت همچنین باعث ایجاد 100 شغل مستقیم و 400 فرصت شغلی فصلی در شهرستان کم تر توسعه یافته رودسر در استان گیلان شده است.

فراوریات این شرکت شامل کنسانتره پرتقال، پرک (ساکس) پرتقال و نارنگی و رب گوجه فرنگی است که در فراوری آب میوه مورد استفاده قرار می گیرند.

بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از سال 1396 اقدام به مشارکت و سرمایه گذاری 267 میلیارد ریالی در شرکت کشت و گلدشت افشره به عنوان یک واحد صنعتی فعال در شهرستان رودسر استان گیلان نموده است. فعالیت های این شرکت، امکان ایجاد 495 شغل مستقیم و غیرمستقیم را برای اهالی این شهرستان فراهم آورده است.

لازم به ذکر است، مدل اشتغال زایی بنگاه محور یکی از روش های بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام برای ایجاد اشتغال در مناطق محروم است که در این مدل، اشتغال زایی و محرومیت زدایی به وسیله مشارکت و توانمندسازی بنگاه های مالی دنبال می گردد.

همچنین از آن جایی که بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام به هیچ عنوان تصدی گری را دنبال نمی نماید، مدیریت اجرای مدل اشتغال زایی بنگاه محور نیز به مانند سایر مدل های اشتغال زایی، با خود مردم و فعالان مالی است و به همین دلیل، بنیاد برکت از مجموع 345 شرکتی که با آن ها مشارکت داشته، از 235 شرکت خارج شده و سهام خود را به بخش خصوصی واگذار نموده است.

ستاد اجرایی فرمان امام به وسیله بنیاد برکت یک هزار و 173 طرح شامل 46 طرح توانمندسازی مالی و یک هزار و 127 پروژه عمرانی، زیربنایی، فرهنگی، حوزه سلامت و سایر خدمات را با حجم سرمایه گذاری یک هزار و 504 میلیارد ریالی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته استان گیلان به بهره برداری رسانده یا در دست اقدام دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 372

به "حمایت بنیاد برکت از باغداران و کشاورزان گیلانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت بنیاد برکت از باغداران و کشاورزان گیلانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید