خبر خوش نوبخت برای کادر درمان

به گزارش دنیای راه راه، رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: بخشی از معادل ریالی اعتبار یک میلیارد یورویی مقابله با کرونا تخصیصی از صندوق توسعه ملی به حساب خزانه واریز شد.

خبر خوش نوبخت برای کادر درمان

به گزارش دنیای راه راه مهر به نقل از سازمان برنامه و بودجه نوشت: محمد باقر نوبخت با بیان اینکه روز گذشته بخشی از معادل ریالی اعتبار یک میلیارد یورویی مقابله با کرونا تخصیصی از صندوق توسعه ملی به حساب خزانه واریز شد، گفت: در جلسه امروز 15 برنامه ای که از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سازمان برنامه و بودجه کشور ارائه شد آنالیز و در نهایت این برنامه ها مورد تأیید کارشناسان سازمان برنامه و بودجه کشور نهاده شد.

به گفته معاون رئیس جمهور؛ برای اینکه بتوانیم اعتبارات لازم را اختصاص دهیم تا کارها زودتر آغاز گردد، 4,200 میلیارد تومان برای این 15 برنامه از جمله تأمین داروهای مورد احتیاج، کیت های آزمایشگاهی و همچنین تجهیزات بخش درمان و بهداشت و همچنین حفاظت شخصی کادر درمان اختصاص پیدا نموده است.

نوبخت گفت: 1,500 میلیارد تومان از این رقم مشخصاً برای بیمارستان هایی است که به صورت مستقیم درگیر کرونا هستند و 300 میلیارد تومان نیز برای پاداش بخش کوچکی از خدمات عظیم کادر درمانی اختصاص پیدا نموده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه همچنین به تخصیص اعتبارات لازم به صندوق بیمه بیکاری اشاره نمود و گفت: 500 میلیارد تومان برای یاری به صندوق بیمه بیکاری اختصاص یافت و هفته آینده نیز 1,000 میلیارد تومان دیگر به این صندوق یاری می گردد.

  • جزییات تسهیلات حمایتی دولت برای محرومان و مشاغل متاثر از کرونا
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 713

به "خبر خوش نوبخت برای کادر درمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوش نوبخت برای کادر درمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید