خبر های تازه در خصوص کالابرگ و یارانه خانواده ها

به گزارش دنیای راه راه، مجری طرح کالابرگ الکترونیک خاطرنشان کرد که با واریز یارانه خردادماه به حساب سرپرستان خانوار، امکان خرید اعتباری ماه بعد نیز برای یارانه بگیران فراهم شد.

خبر های تازه در خصوص کالابرگ و یارانه خانواده ها

به گزارش ایسنا، هادی کاشف مجری طرح کالابرگ الکترونیک و مدیرعامل شرکت خدمات فناوری اطلاعات رفاه ایرانیان (فارا) با اعلام واریز یارانه خرداد ماه به حساب سرپرستان خانوار و شارژ اعتبار خرید کالابرگ الکترونیکی، گفت: یارانه بگیران از امروز می توانند از اعتبار یارانه در قالب کالابرگ الکترونیکی اقلام اساسی خود را خرید نمایند.

وی اضافه کرد: بعلاوه چنانچه سرپرستان خانوار در ماه گذشته از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند، رقم کامل یارانه برایشان قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان اندازه از یارانه خانوار کسر شده و به جای مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می گردد.

وی بعلاوه اظهار کرد: در قالب این طرح بالغ بر 50 هزار فروشگاه در سرتاسر کشور به این سامانه متصل شده اند که برنامه شرکت فارا رساندن تعداد فروشگاه های ارائه دهنده خرید اعتباری به بیش از 60 هزار فروشگاه تا سرانجام خرداد ماه امسال است.

مدیرعامل فارا اضافه کرد: سرپرستان خانوار به وسیله اپلیکیشن شما می توانند ریز تراکنش های خرید خود به وسیله کالابرگ را مشاهده نمایند.

بنابر اعلام روابط عمومی فارا؛ یادآور می گردد طرح کالابرگ الکترونیک به صورت ملّی و در سراسر کشور اجرا می گردد. در این طرح، اعتبار کلیه خانوار های یارانه بگیر شارژ شده و آنان می توانند یک ماه زودتر از دریافت یارانه نقدی، با کارت بانکی سرپرست خانوار از این اعتبار جهت خرید 10 قلم کالای اساسی مشمول طرح ملّی کالابرگ الکترونیک استفاده نمایند.

گفتنی است که شرکت خدمات فناوری اطلاعات رفاه ایرانیان (فارا) مجری طرح ملی کالابرگ الکترونیکی در کشور است.

منبع: فرارو
انتشار: 18 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1402 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 1965

به "خبر های تازه در خصوص کالابرگ و یارانه خانواده ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر های تازه در خصوص کالابرگ و یارانه خانواده ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید