شرطی برای دریافت وام 40 میلیونی مسکن مهر

به گزارش دنیای راه راه، به گزارش مجله خبری دلتا:یک مقام مسئول گفت: در صورتیکه پروژه های مسکن مهر پیشرفت 70 درصدی داشته باشند، وام 40 میلیون تومانی به آنها تعلق می گیرد.

شرطی برای دریافت وام 40 میلیونی مسکن مهر

جهت دریافت خدمات آلاچیق متحرک با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن اظهار کرد: برای نوسازی بافت های فرسوده و ناکارآمد در تمامی استان های کشور، بخشنامه هایی را ابلاغ نموده ایم.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه 50 هزار واحد جهت نوسازی بافت های فرسوده هدف گذاری شده است، گفت: نوسازی بافت های فرسوده به نفع تمامی اهالی مناطق حاشیه نشین و بافت های فرسوده است، به همین منظور تمام ساکنین در منطقه جهت اتمام این پروژه همکاری می نمایند.

وی در ادامه اضافه کرد: نوسازی بافت های فرسوده با سایر پروژه های مسکنی تفاوت دارد، زیرا در این پروژه باید تعدادی از ساختمان ها تخریب و دوباره ساخته گردد و همین موضوع زمان بر است.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با بیان اینکه هر هفته یکی از استان ها آمارهای ساخت واحد های مسکن خود را به ما ارائه می نمایند، توضیح داد: جلسات مختلفی را جهت حل مسائل مسکن مهر برگزار می کنیم و تمام کوشش خود را برای اتمام مسکن مهر تا نیمه سال 97 به کار خواهیم گرفت.

عظیمیان در مورد مسائل پروژه های مسکن مهر بیان نمود: 30 درصد از پروژه های مسکن مهر به دلیل نداشتن متقاضی و پرونده های قضائی با مشکل رو به رو هستند که تمام کوشش خود را برای رفع شدن آنها به کار گرفته ایم.

به گفته وی؛ تا مهر ماه سال آینده، ساخت 50 هزار واحد در پروژه مسکن مهر به اتمام می رسد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه مشکل اصلی پروژه های مسکن مهر تعاونی ها بودند، گفت: نبودن تاسیسات زیربنایی از جمله آب، برق، گاز از دیگر مسائلی است که بسیاری از پیمانکاران با آن درگیر هستند.

وی اذعان کرد: با افزایش نرخ تسهیلات مسکن مهر از 30 به 40 میلیون سعی نموده ایم، هرچه سریعتر پروژه های مسکن مهر را به اتمام برسانیم.

عظیمیان با بیان اینکه سازمان ملی زمین و مسکن در جبهه اول زمین خواری واقع شده است، گفت: این سازمان یگان حفاظتی جهت کنترل اراضی ایجاد نموده و سالانه 50 میلیارد تومان جهت حفاظت از اراضی هزینه می نماید.

وی در سرانجام یادآور شد: طبق مقرراتی که به بانک مسکن اعلام شده، در صورتیکه پروژه های مسکن مهر پیشرفت 70 درصدی داشته باشند، وام 40 میلیون تومانی به آنها تعلق می گیرد.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 10 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 402

به "شرطی برای دریافت وام 40 میلیونی مسکن مهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرطی برای دریافت وام 40 میلیونی مسکن مهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید