مزایده کارگزار پرسپولیس نتیجه نداشت

به گزارش دنیای راه راه، مزایده کارگزاری باشگاه پرسپولیس که انجام آن از خواسته های هواداران بود، انجام شد ولی در خاتمه مهلت قانونی، قیمت های پیشنهادی، نظر باشگاه پرسپولیس را تامین نکرد.

مزایده کارگزار پرسپولیس نتیجه نداشت

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، بر اساس ملزومات قانونی و همچنین خواسته هواداران مبنی بر انتخاب کارگزار و اسپانسر از طریق مزایده، نسبت به انجام این کار اقدام کرد. در مهلت معین شده، تعدادی از شرکت ها نسبت به دریافت پاکت، جهت شرکت در مزایده اقدام کردند. ارایه پیشنهاد و تقدیم پاکت تا ساعت 19 روز هشتم آبان به خاتمه رسید اما ارقام پیشنهادی نظر باشگاه را تامین نکرد. این بررسی طی روزهای نهم و دهم آبان انجام و تصمیم نهایی اخذ شد. به این ترتیب اعلام می شود مزایده کارگزاری پرسپولیس برنده نداشت.

باشگاه پرسپولیس با طی مراحل قانونی ترک تشریفات، انتخاب کارگزار یا اسپانسر خود را از طریق مذاکرات مستقیم انجام خواهد داد.

برای این منظور شرکت هایی به عنوان طرف مذاکره در نظر گرفته شده اند، ضمن آن که افراد حقیقی و حقوقی که فکر می کنند می توانند نظر باشگاه را جلب کنند برای این منظور شانس خواهند داشت.

در این ارتباط به اطلاع هواداران عزیز می رساند، در این مدت که مزایده جریان داشت، باشگاه زمان را از دست نداد. چنان که مشاهده شد در این زمان نسبت به کسب درآمد از فضاهای موجود در حوزه اسپانسرینگ و تجارت الکترونیک اقدام گشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 آذر 1400 بروزرسانی: 25 آذر 1400 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 1618

به "مزایده کارگزار پرسپولیس نتیجه نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مزایده کارگزار پرسپولیس نتیجه نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید