پشیمانی دیوید بکام از جذب ستاره اسپانیایی؟!

به گزارش دنیای راه راه، به نظر می رسد که با توجه به شرایط اقتصادی به وجود آمده ناشی از تعلیق رقابت ها به دلیل شیوع ویروس کرونا دیوید بکهام و ایتر میامی قید خرید دیگو کاستا از اتلتیکو مادرید را زده اند.

پشیمانی دیوید بکام از جذب ستاره اسپانیایی؟!

به گزارش گروه ورزشی دنیای راه راه، شیوع ویروس کرونا و تعطیلی رقابت ها باعث شده که فشار زیادی به باشگاه های سراسر دنیا به لحاظ اقتصادی وارد شود؛ اتفاقی که شرایط تیم ها در جابجایی را نیز تحت تاثیر قرار می دهد و بسیاری از آنها دیگر قادر به انجام خریدهای گران قیمت نخواهد بود.

گفته می شد که باشگاه اینترمیامی که دیوید بکام مالکیت آن را بر عهده دارد قصد داشت ستاره اسپانیایی اتلتیکو مادرید یعنی دیگو کاستا را جذب کند. حتی گفته شد که بکام با نمایندگان مهاجم اتلتیکو مادرید نیز تماس هایی برقرار کرده تا از علاقه او به حضور در پروژه اش در آمریکا مطمئن شود.

با این حال به نظر می رسد که باشگاه آمریکایی در صورت تمایل به جذب کاستا باید یک پیشنهاد بسیار بزرگ را برای جذب این بازیکن ارائه دهد؛ اتفاقی که با توجه به اوضاع به وجود آمده و شرایط اقتصادی امری تقریباً غیرممکن به نظر می رسد و می توان گفت که احتمالاً دیوید بکام از خرید این مهاجم اسپانیایی پشیمان شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 698

به "پشیمانی دیوید بکام از جذب ستاره اسپانیایی؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشیمانی دیوید بکام از جذب ستاره اسپانیایی؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید