بایدن: کمک در راه است

به گزارش دنیای راه راه، جو بایدن رییس جمهوری منتخب آمریکا سه شنبه شب با معرفی اعضای تیم اقتصادی خود به مردم آمریکا این اطمینان را داد که کمک در راه است.

بایدن: کمک در راه است

از واشنگتن پست، به دنبال وخیم تر شدن اوضاع کرونایی آمریکا، بایدن تیم اقتصادی خود از جمله جانت یلن نامزد وزارت خزانه داری، نیرا تاندن برای مدیریت دفتر بودجه کاخ سفید، والی ادیمو معاون خزانه داری، سسیلی روز رئیس شورای مشاوران اقتصادی و جرد برنستین و هیثر بوشی اعضای شورای مشاوران اقتصادی را معرفی کرد.

بایدن با معرفی نامزدهای تیم اقتصادی خود گفت: من می دانم که شرایط سختی است، اما می خواهم شما بدانید که کمک در راه است.

وی اضافه کرد: نامزدها برای احیای اقتصاد کشور سریع اقدام خواهند کرد و او از اعضای کنگره خواست که در مورد بسته امداد ویروس کرونا اقدام کنند و گفت که باید فورا به مسائل میلیون ها آمریکایی که شغل خود را از دست داده اند و مجبور به درخواست دریافت مزایای بیکاری شده اند، رسیدگی کرد.

بایدن شرح داد: هم اکنون کنگره باید تشکیل جلسه دهد و یک بسته قوی برای رفع این نیازها را تأمین کند.

با گذشت تقریبا یک سال از ورود بیماری کووید 19 به آمریکا تا کنون شمار نهایی مبتلایان کرونا در این کشور به 14 میلیون و 31 هزار و 757 نفر و مرگ و میر نیز به 275 هزار و 890 نفر رسیده است.

شمار نهایی بهبود یافتگان کرونایی آمریکا نیز تا کنون هشت میلیون و 283 هزار نفر گزارش شده است.

امریکا در حالی شاهد افزایش شیوع کرونا و افزایش مرگ و میر است که دولت ترامپ با توجه به عدم کسب پیروزی در انتخابات 2020 ریاست جمهوری مهار فرایند کرونا در کشور را متوقف کرده و تنها بر ادعاهای بی اساس انجام تقلب در انتخابات متمرکز شده است.

دکتر آنتونی فاوچی متخصص بیماری های عفونی آمریکا گفت که اگرچه مردم از فاصله گذاری اجتماعی خسته شده اند، اما باید تا زمان تهیه واکسن مقاومت کنند.

در حال حاضر، بیشتر ایالت های آمریکا برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، محدودیت های تازه ای وضع کرده اند. ، ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: donyayerahrah.ir شناسه مطلب: 1083

به "بایدن: کمک در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن: کمک در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید